• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
 Hayaller 2071, gerçekler 2002

 Hayaller 2071, gerçekler 2002

  Afyonkarahisar İYİ parti il başkanı, Mehmet İnkaya,  Muhalefetin Türkiye’yi uçuracağım”dediğini , Ama uçurumdan aşağı uçurdu belirterek “ Hedef  2023 dedi, 2053 dedi, hızını alamayıp 2071 de dedi.. Ama geldiğimiz yer, 2002 oldu..Gençlerin diliyle söylersek; hayaller 2071, gerçekler 2002 “ dedi. Afyonkarahisar İYİ parti il başkanı, Mehmet İnkaya “Basın toplantımızın ülkemiz ve partimiz için hayırlara […]

 

Afyonkarahisar İYİ parti il başkanı, Mehmet İnkaya,  Muhalefetin Türkiye’yi uçuracağım”dediğini , Ama uçurumdan aşağı uçurdu belirterek “ Hedef  2023 dedi, 2053 dedi, hızını alamayıp 2071 de dedi.. Ama geldiğimiz yer, 2002 oldu..Gençlerin diliyle söylersek; hayaller 2071, gerçekler 2002 “ dedi.

Afyonkarahisar İYİ parti il başkanı, Mehmet İnkaya “Basın toplantımızın ülkemiz ve partimiz için hayırlara vesile olmasını niyaz ediyorum. Allah sözümüzü tesirli, buluşmamızı bereketli kılsın. Allah bizi yapmayacaklarımızı söylemekten esirgesin. Yalandan, zulümden, iftiradan sana sığınıyoruz. Kibirden, riyadan sana sığınıyoruz. Milletimizin emanetini hakkıyla taşımayı nasip et. Bizi, nokta kadar menfaat için, Başkan İnkaya” Birde değişmeyen gündemimiz var tabi ki; Ekonomik kriz. Hayat pahalılığı, geçim darlığı, milletimizin canını yakmaya devam ediyor. Türkiye ekonomide hızla 2002 seviyesine döndü..Anlaşılan o ki iktidar, başladığı noktada bırakmaya kararlı..“Türkiye’yi uçuracağım”dedi,uçurdu da.. Ama uçurumdan aşağı uçurdu. 2023 dedi, 2053 dedi, hızını alamayıp 2071 de dedi.. Ama geldiğimiz yer, 2002 oldu..Gençlerin diliyle söylersek; hayaller 2071, gerçekler 2002. Üstelik bu daha başlangıç. Bütün veriler gösteriyor ki 2019 çok daha ağır geçecek.. Kemer sıkmayla yetinmeyecekler, milletin boğazını sıkacaklar..
Doğalgaz ve elektrik zamları yetmedi.Şimdi de trafik cezaları ile bütçe tutturmaya çalışıyorlar. Köpründen geçen ceza yemiş kadar oluyor. Geçmeyenler ayrıca ceza ödüyor.  Millete ödettiğin cezalar yetmedi mi?
Ama enflasyon düşmüyor. Vatandaşın pazar torbası dolmuyor. Ne yapacak?
Bu sefer yeni bir lobi icat etti. SOĞAN LOBİSİ.. Meğer memleketi kasıp kavuran, mutfaklara ateş düşüren, bu soğan lobisiymiş. Sanki gübreye, mazota, zirai ilaçlara o zamları yapan kendisi değilmiş gibi, soğanı terör örgütü ilan etti.. İzahı yapılamayan şeyin, mizahı yapılırmış. “Mardin’de bir depoda 30 ton soğan ele geçirildi.”Ne yapacaktı Mardinli kardeşim? 30 ton soğanı getirip, tezgâha mı koyacaktı? Tarlada bırakıp, üstüne kar mı yağdıracaktı? Milletimiz, enflasyondan pazarcı ve soğancının sorumlu olduğuna inanacak mı sanıyorsun? Fırsatçılara göz açtırmayacakmış. En büyük fırsatçı, dövizi bahane edip,, elektriğe, doğalgaza yüzde 50 zam yapan iktidardır..Çok Kıymetli Basın mensupları; Bu güçle milletimiz, demokrasiden sapmadan, Türkiye’nin önünü açmaya karar vermiştir. Milletimiz, kararmakta olan ufkumuzu, “İyilik Güneşi” ile aydınlatarak ileriye bakmaya azimlidir. Milletimiz, yeni bir siyasal hareketle, yeni bir iktidarla, güçlü bir Türkiye yoluna devam etmek niyetini açıkça beyan etmektedir. Bu gaye ile yerel yönetimlere güçlü bir şekilde talibiz.Bu amaçla çalışmalarımıza hızlı bir şekilde devam etmekteyiz. Afyonkarahisar’da esnafımızla buluşmamız, halkımızla kucaklaşmamız pazara kadar değil mezara kadar devam edecektir. “ dedi. >>Hamza Yılmaz

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı