• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Haydi Afyon takımına sahip çık!

Haydi Afyon takımına sahip çık!

  AFJET Afyonspor Başkanı Ali Şahin Afyonspor’a maddi ve manevi anlamda destek  istediklerini hep birlikte takımın zorlu günlerde geceçeğini dile getirdi.   Spor Toto 1. Lig’de mücadele eden AFJET Afyonspor, son haftalarda aldığı puanlarla düşme potasından uzaklaşıyor. Takımın ligde kalması için gereken mücadeleyi verdiklerini söyleyen AFJET Afyonspor Başkanı Ali […]

 


AFJET Afyonspor Başkanı Ali Şahin Afyonspor’a maddi ve manevi anlamda destek  istediklerini hep birlikte takımın zorlu günlerde geceçeğini dile getirdi.


 


Spor Toto 1. Lig’de mücadele eden AFJET Afyonspor, son haftalarda aldığı puanlarla düşme potasından uzaklaşıyor. Takımın ligde kalması için gereken mücadeleyi verdiklerini söyleyen AFJET Afyonspor Başkanı Ali Şahin, “Bildiğiniz üzere AFJET Afyonsporumuz 1. Lig’de mücadele etmekte ve son haftalarda aldığı puanlarla ligde düşme hattından uzaklaşmaktayız. Bu zor günlerden el birliği ile gönül birliği ile kurtulabiliriz.” dedi. 


“1 LİRA DAHİ OLSA TÜM HALKIMIZIN DESTEĞİNİ İSTİYORUZ”


Hep birlikte takıma sahip çıkalacağını vurgulayan Başkan Şahin, “Başta Sayın Valimiz ve Belediye Başkanımız takıma sahip çıktılar. Ancak başta siyasilerimiz ve milletvekillerimiz olmak üzere sanayici işadamlarımız, tüm esnaf ve Afyonkarahisarlılar, Afyonspor sevdalılarının takıma sahip çıkması gerekir. Gün bugündür. Hep birlikte takımımıza sahip çıkacağız. Başlatılmış olan yardım kampanyasına az çok demeden 1 lira dahi olsa tüm halkımızın desteğini istiyoruz. Stadımıza, formamıza reklam vermek isteyen, farklı projeleri olan her desteğe açığız bekliyoruz. Her şey AFJET Afyonspor için.” ifadesine yer verdi.


ŞAHİN’DEN BASINA TEŞEKKÜR


Afyonkarahisar basın camiasına teşekkür eden Şahin, “Afyonsporumuza bugüne kadar en büyük desteği veren basın kuruluşlarımıza teşekkür etmeyi bir borç biliyorum. Bu kampanyamıza katılan tüm katılımcıların isimleri yazılı ve görsel medyamız aracılığı ile kamuoyuna paylaşacağız. Bu konuda da destekleri için gerek gazete sahiplerine gerekse basın mensuplarına teşekkür ederiz.” şeklinde konuştu.


AFJET Afyonspor’a bağışta bulunmak isteyenler Halk Bankası Organize Sanayi Bölgesi Şubesine AFJET Afyonspor Kulübü Derneği adına bağış yapabilir. AFJET Afyonspor’un iban numarası ise TR43 0001 2009 1890 0012 0000 04 olarak bildirildi.

Hisar Gazetesi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı