• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Hedef 59 Belediye

Hedef 59 Belediye

Afyonkarahisar’ın Belediye başkan adaylarının tanıtıldığı toplantı Prof. Dr. Veysel Eroğlu Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleşti. Toplantıya AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, Orman ve Su İşleri Eski Bakanı Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven ve binlerce partili katıldı. Aday Tanıtım Toplantısında konuşan Afyonkarahisar Belediye Başkanı […]

Afyonkarahisar’ın Belediye başkan adaylarının tanıtıldığı toplantı Prof. Dr. Veysel Eroğlu Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleşti. Toplantıya AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, Orman ve Su İşleri Eski Bakanı Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven ve binlerce partili katıldı.


Aday Tanıtım Toplantısında konuşan Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, kendisi gibi diğer ilçelerde de aday gösterilmeyen belediye başkan adayları olduğunu belirterek, “Aday gösterilen tüm arkadaşlara başarılar diliyorum. Allah Yar ve yardımcınız olsun inşallah” dedi.


“Hesabı olanları Cenabı hak bir bir gösterdi “


AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek’te toplantıda yaptığı konuşmada, “Aldığımız bayrağı bir üst seviyeye çıkarmak için onurluyum gururluyum. Bugüne kadar getirmiş olduğumuz siyasi harekette hiçbir zaman zik zak yapmadan bugünlere kadar geldik. Bir hesabımız yoktu. Hesabı olanları cenabı hak bir bir gösterdi. Ak Partiyi beraber taşıdık. Seçimlerde inşallah aldığımız bayrağı bir üst kademeye AK Parti teşkilatımızın destekleri ile bir üst kademeye çıkarmaya ant içiyoruz. 31 Mart seçimlerde kazanmama gibi bir şüphemiz yok. İki tane daha aday var onlarında bizim de halkımız biliyor. Ona göre tercihini yapacak” diye konuştu.


“İstanbul Belediye Başkanlığı için temayülde yüzde 67 oy aldım ama olmadı”


Orman ve Su İşleri eski Bakanı Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu, 31 Mart’taki seçimlerin zaferini şimdiden ilan ettiklerini kaydetti. Eroğlu, “Şuanda AK Parti Dünyanın en büyük siyasi hareketi. 10 milyonu geçti üye sayısı. Sadece Türkiye değil gönül coğrafyamızdaki insanların duşa bizlerle AK Partiyle. 31 Mart Mahalli idareler seçimleri o kadar önemli ki, gönül coğrafyamızda bu seçimlere bakıyor. Bu zamana kadar olan seçimlerin en önemlisi bu seçimler. Kapı kapı dolaşıp seçim kazanmaya var mıyız. Fazla zaman kalmadı. Canımızı dişimize takacağız. Şuanda Türkiye’de en çok belediye Afyonkarahisar’da. Dolayısıyla 59 belediye var. Diğer illerde bu kadar belediye yok. Cumhurbaşkanımız bize dedi ki ‘Afyonkarahisar’dan çok şey bekliyorum.’ 1 Nisan Sabahı Cumhurbaşkanımızın karşısına yüzümüz ak bir şekilde çıkacak mıyız? 1999’da rahmetli Başbakanımız Necmettin Erbakan, Aday ol dedi. Aday olduk ama olmadı. Şükür Namazı Kılıp devam ettik.  2004’te benim İstanbul Belediye Başkan Adayı olmak gibi hayalim var dedi. Cumhurbaşkanımız dedi ki temayülde ismin çıkarsa olur dedi. Temayülde yüzde 67 çıktı. Ama Cumhurbaşkanımız bana dedi ki Tüm Türkiye’nin su sorununu çözecek adama ihtiyacım var dedi. Dolayısıyla başka bir aday çıktı. Bende Şükür Namazı kılıp yola devam dedim” diye konuştu.


“Muhalefetin hesap uzmanlar enflasyon rakamları AK Parti döneminde artmışmış. Yalan söylüyorlar”


Aday tanıtım toplantısında konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, salondaki heyecanın kendilerini mutlu ettiğini belirterek, “Bugün Afyon bir başka güzel. Bu salondaki heyecan biziz çok mutlu etti. 31 Mart’ta Büyük bir demokrasi şölenini hep birlikte yaşayacağız.


Biz İstanbul’da bir destan yazdık. İstanbul susuzluktan kavruluyordu. Elimizde bidonlar su taşırdık. Ümraniye çöplüğünde 34 vatandaşımız kaybettik patlamadan dolayı. İşte böyle bir haldeydik. CHP zihniyetiyle, yoksulluk, çaresizlik. Ve bir adam çıktı Recep Tayyip Erdoğan çıktı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi hizmet belediyeciliği, Gönül Belediyeciliği ile tanıştı. Recep Tayyip Erdoğan ve Ekibi hizmet belediyeciliği neymiş Türkiye’ye gösterdi. Ve sene geldi 2001’e Sayın Cumhurbaşkanımız ve yol arkadaşları buradan yola çıktılar. Afyonkarahisar’dan partimizin temelleri atıldı. İşte AK Parti’nin kurucuları, Milletin bağrından çıkıp gelen AK Partiyi kurdu. Artık söz milletindir dediği AK Partiyi kurdu.


Muhalefetin hesap uzmanlar enflasyon rakamları AK Parti döneminde artmışmış. 2001’ gelene kadar 14 yıllık enflasyon rakamı yüzde 77. Bizim 16 yıllık iktidarımız döneminde yüzde 9. Yalan söylüyorlar. Yıllarca bu milleti kandırdınız. Yanlış hesaplarla milletin güzünü yok saymaya çalıştınız. Afyonkarahisar bu kadar yatırıma 31 Mart’ta ne diyeceğiz ‘evet’ 59 belediyemizde AK Parti bayrağını zaferle dikeceğiz. Türkiye’mizin 81 vilayetine çok güzel hizmetler yapıldı. Hain işgal girişimin yapıldığı gece Türkiye Büyük Millet Meclisindeydim. O gece telefonumu arayan çeşitli ülkelerden bakanlar oldu. O gece bu millete dua eden kişiler vardı. O gece bombalara rağmen meclisi terk etmedik. Kılıçdaroğlu, kahvesini yudumlayarak darbeyi keyifle izledi.


Şimdi mecliste terör uzantısı parti, yanında ana muhalefet partisi. Hep birlikte adeta bir şer ittifakı kurmuşlar. Bu kadar odak bir olmuş karşımızda ittifak kurmuşken, bize düşen davamıza sadakatle, hiçbir şekilde makam ve mevki gözetmeden bir ve beraber olmaktır.


İlk defa Afyon’da 8 bin 840 kardeşimiz ilk defa oy kullanacak. 117 bin genç kardeşim oy kullanacak. AK Parti gençlerin önünü açan, yönetimi gençlere veren parti. Gençliğine güvenmeyen muhalefetle karşı karşıyayız” diye konuştu.


Konuşmaların ardından AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Mehmet Zeybek başta olmak üzere 17 İlçenin Belediye Başkan Adayları kürsüye çıkararak tanıtıldı. >>Hayati Kanat


 

Hisar Gazetesi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı
Arabuluculuk ve tahkim uygulamaları eğitimi verecek

Arabuluculuk ve tahkim uygulamaları eğitimi verecek

Eylül 30, 2021, Arabuluculuk ve tahkim uygulamaları eğitimi verecek için yorumlar kapalı
Milletvekili Taytak’ın çabaları sonuç verdi  Sinanpaşa’ya KOSGEB Temsilciliği açılacak

Milletvekili Taytak’ın çabaları sonuç verdi Sinanpaşa’ya KOSGEB Temsilciliği açılacak

Eylül 30, 2021, Milletvekili Taytak’ın çabaları sonuç verdi Sinanpaşa’ya KOSGEB Temsilciliği açılacak için yorumlar kapalı
Uzun Çarşı esnafından  düzenlemeye tam destek    

Uzun Çarşı esnafından düzenlemeye tam destek    

Eylül 30, 2021, Uzun Çarşı esnafından düzenlemeye tam destek     için yorumlar kapalı
Balmahmut Köyü’nde şifalı bitki hasadı

Balmahmut Köyü’nde şifalı bitki hasadı

Eylül 30, 2021, Balmahmut Köyü’nde şifalı bitki hasadı için yorumlar kapalı
AK Parti’de kurucu üyeler bir araya geldi

AK Parti’de kurucu üyeler bir araya geldi

Eylül 30, 2021, AK Parti’de kurucu üyeler bir araya geldi için yorumlar kapalı