• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
“Her zaman yanımızda oldunuz”

“Her zaman yanımızda oldunuz”

301 Moved Permanently The document has moved here. 21 Mart 2019 – Perşembe 10:45 Bu haber 2 kez okundu   “Her zaman yanımızda oldunuz” Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Afyonkarahisar Belediyesi Şehir Tiyatrosu ekibini makamında kabul etti. Sanat […]

301 Moved Permanently

The document has moved here.

21 Mart 2019 – Perşembe 10:45
Bu haber 2 kez okundu
 
“Her zaman yanımızda oldunuz”
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Afyonkarahisar Belediyesi Şehir Tiyatrosu ekibini makamında kabul etti. Sanat Yönetmeni Hasan Hüseyin Elmas yönetiminde sezonun ikinci oyunu “Yedi Kocalı Hürmüz ” adlı tiyatro oyunuyla yeniden sanatseverlerin karşısına çıkacak Şehir Tiyatrosu Başkan Burhanettin Çoban’ı ziyaret etti.

Gündem Haberi

Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Emel Sarlık, Belediye Şehir Tiyatrosu Sanat Yönetmeni Hasan Hüseyin Elmas ve beraberindeki oyuncu kadrosu, 22 Mart Cuma günü galası yapılacak “Yedi Kocalı Hürmüz” isimli oyun hakkında bilgi verdi.Ziyarette konuşan Belediye Şehir Tiyatrosu Sanat Yönetmeni Hasan Hüseyin Elmas Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’a desteklerinden dolayı teşekkür etti.


BAŞKANIMIZ HER ZAMAN YANIMIZDA OLDU


Belediye Şehir Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmeni Hasan H. Elmas Başkan Burhanettin Çoban’ın desteğini her zaman yanlarında htiklerini dile getirdi.  “Başkanımızın desteği olmasaydı, bizler bu başarıyı yakalayamazdık” diyen Elmas; “Sağolsun Sayın Başkanımız her zaman yanımızda oldu, 2009 yılından bu tarafa desteğini hiçbir zaman bizlerden esirgemedi. Bizlerde Belediye Şehir Tiyatrosu ekibi olarak Kültür ve Sosyal İşler Müdürümüz Emel Sarlık’ın de destekleriyle tiyatromuzu gerek Afyonkarahisar’da gerekse il sınırları dışında en güzel şekilde temsil ettik. İl dışında yakaladığımız bu başarı sayesinde “Afyonkarahisar’da da Tiyatro bir başka seviliyor” imajını tüm kesimlere verdik. Başkanımıza şükranlarımızı sunuyorum” dedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ise 10 yıl boyunca sergilenen tüm oyunlarda tiyatronun kapalı gişe oynandığına dikkat çekerek, Belediye Şehir Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmeni Hasan Hüseyin Elmas ve ekibini tebrik etti.Öte yandan tiyatro ekibi, sezonun ikinci oyunu olan “Yedi Kocalı Hürmüz ” adlı tiyatro oyunuyla yeniden sanatseverlerin karşısına çıkacak. 22 Mart Cuma günü ilk gösterimi yapılacak oyun, 3 Mayıs tarihine kadar haftanın her Çarşamba ve Cuma günleri saat 20.00’da RAM Salonu’nda (Eski Halk Eğitim Merkezi) ücretsiz olarak sahnelenecek.

 
Etiketler:
“Her, zaman, yanımızda, oldunuz”,Yazarlar

Alıntı Yazarlar

Afyon

Karla Karışık Yağmur
Güncelleme: 21.01.2019

2019 Yerel Seçimlerinde Afyonkarahisar Belediye Başkanı olarak hangi adayı görmek istiyorsunuz

Afyon

Güncelleme: 21.01.2019


Haber Yazılımı

Hisar Gazetesi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı