• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
İkinci takım aranıyor!

İkinci takım aranıyor!

Afyonkarahisar Süper Amatör Ligde artık son  haftaya girilirken alt tarafta kimin düşeceği merak ile bekleniyor. Çobanlar Belediyespor takımının küme düşmesinin garantilemesinden sonra artık kalan son takım bekleniyor. Kayıhan’ın işi zor Küme düşme potasında bulunan en yakın Kayıhan Belediyepsor olarak gözüküyor. Ligde 18 puan ile 10. Sırada yer alan Sarı Lacivertliler, son […]

Afyonkarahisar Süper Amatör Ligde artık son  haftaya girilirken alt tarafta kimin düşeceği merak ile bekleniyor. Çobanlar Belediyespor takımının küme düşmesinin garantilemesinden sonra artık kalan son takım bekleniyor.


Kayıhan’ın işi zor


Küme düşme potasında bulunan en yakın Kayıhan Belediyepsor olarak gözüküyor. Ligde 18 puan ile 10. Sırada yer alan Sarı Lacivertliler, son haftada zor bir deplasmanda mücadele edecek.. Bu hafta sonu ligde hiçbir iddiası bulunmayan Dinar Belediyespor ile deplasmanada karşılaşacak olan Kayıah  belediyespor.bu karşılaşmadan üç puan almak zorunda.  Sarı Lacivertliler, bu karşılaşmalardan üç puan ile ayrılması halinde ise diğer küme düşme potasında bulunan Hisarspor’u 1.amatör kümeye atacak.


Hisar kazanıp bekleyecek


Küme düşme potasında yer alan diğer takım ise hiç kuşkusuz bu sene ligde zor günler geçiren Hisarspor. Ligde kalan son hafta evinde Demirspor ile oynayacak olan yeşil beyazlılar bu karşılaşmayı kazanıp, Dinar Belediyespor ile Kayıhan Belediyespor arasında oynanacak olan karşılaşmanın sonuçunu bekleyecek. Bu karşılaşmada Kayıhan Belediyespor’un sahada üç puan ile aytrılmasdı halinde Yeşil beyazlılar küme düşen iikinci takım olacak.


 

Hisar Gazetesi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı