• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
İlk kez tebrik kartı gönderdiler

İlk kez tebrik kartı gönderdiler

Şuhut PTT Şubesi tarafından düzenlenen Anneler Günü temalı ücretsiz tebrik kartı kampanyasına Fatih İlkokulu öğrencileri katılarak ilk kez tebrik kartı göndermenin heyecanını yaşadı. Öğrenciler öğretmenler eşliğinde PTT personellerinin yardımıyla tebrik kartlarını gönderdi. PTT Afyonkarahisar Baş Müdürü Mehmet Örsdemir, konuyla ilgili açıklamalarında, ”PTT’mizin düzenlemiş olduğu “Anneler Günü” temalı tebrik kampanyamıza katılan bu minik […]

Şuhut PTT Şubesi tarafından düzenlenen Anneler Günü temalı ücretsiz tebrik kartı kampanyasına Fatih İlkokulu öğrencileri katılarak ilk kez tebrik kartı göndermenin heyecanını yaşadı. Öğrenciler öğretmenler eşliğinde PTT personellerinin yardımıyla tebrik kartlarını gönderdi.


PTT Afyonkarahisar Baş Müdürü Mehmet Örsdemir, konuyla ilgili açıklamalarında, ”PTT’mizin düzenlemiş olduğu “Anneler Günü” temalı tebrik kampanyamıza katılan bu minik yavrularımızı merkezimizde ağırlamaktan mutlu olduk. PTT tarafından Anneler günü münasebetiyle, bu özel günde halkımıza katkıda bulunmak adına, kargo ve kurye gönderilerinde yüzde 30 indirim sağlanarak ve ücretsiz Tebrik kartı bastırılıp öğrencilerimizin ve halkımızın hizmetine sunulmuştur. PTT tarafından yapılan bu kampanyalar, genç nesillerimizin geçmişimizi daha iyi kavrayarak anlamalarına, geleceğimize ise ümitle bakmalarına vesile olacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle Öğrencilerimizin böyle bir etkinlik düzenlemelerine vesile olan öğretmenlerimize, minik yavrularımıza ve siz değerli basın mensuplarımıza teşekkür eder, tüm annelerimizin Anneler Gününü kutlarım’’ ifadelerine yer verdi.

Hisar Gazetesi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı