• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
İmamoğlu’ndan HDP’li seçmene söz… Sizi mahçup etmeyeceğim

İmamoğlu’ndan HDP’li seçmene söz… Sizi mahçup etmeyeceğim

Edinilen bilgiye göre, 31 Mart yerel seçimlerine kısa bir süre kala seçim çalışmalarını sürdüren ve tüm çalışmalarında HDP’lileden destek isteyerek oylarına talip olduğunu söyleyen Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, çektiği bir video ile Millet İttifakı’nın Bolu Belediye Başkan Adayı CHP’li Tanju Özcan’a destek olduğunu söyledi. İmamoğlu yine yalana başvurdu İstanbul’da […]

Edinilen bilgiye göre, 31 Mart yerel seçimlerine kısa bir süre kala seçim çalışmalarını sürdüren ve tüm çalışmalarında HDP’lileden destek isteyerek oylarına talip olduğunu söyleyen Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, çektiği bir video ile Millet İttifakı’nın Bolu Belediye Başkan Adayı CHP’li Tanju Özcan’a destek olduğunu söyledi.

İmamoğlu yine yalana başvurdu

İstanbul’da yaptığı bir seçim gezisinde selamlaştığı vatandaşın, ‘Koyu bir HDP’li olarak arkanızdayız. Bunu samimi olarak söylüyorum’ şeklindeki desteğine, ‘Sağolun mahcup etmeyeceğiz’ diyerek cevap veren CHP’li aday İmamoğlu, Millet İttifakı’nın Bolu Belediye Başkan Adayı CHP’li Özcan için çektiği destek videosunda, “Sevgili Tanju Özcan, hem milletvekilim hem kıymetli Belediye Başkanım. Bolu seni bekliyor, tüm enerjinle, birikiminle Türkiye’ye hitap eden cesaretli sözlerinle Bolu’ya da çok güzel hizmetler yapacaksın. İstanbul’da da Ekrem İmamoğlu yanında olacak” dedi.

HDP Eş Genel Başkanı Sezai Temelli’nin, “Kürtlere rağmen siyaset yapamayacağını bilecek, yapmaya çabalarsa zaten siyaseten bir karşılığı olmayacak” dediği Ekrem İmamoğlu’nun destek mesajına aynı şekilde karşılık veren CHP’nin Bolu Belediye Başkan Adayı Tanju Özcan ise, “Sevgili İmamoğlu, destek mesajını aldım. Çok teşekkür ediyorum. Ben de seni çok yakından takip ediyorum. İstanbul için güzel düşüncelerini izliyorum. Halktaki karşılığını memnuniyetle görüyorum. Hayır duaların ve destek mesajın için çok teşekkür ediyorum. İnşallah önümüzdeki günlerde sen İstanbul’da ben Bolu’da halkımıza layık olduğu şekilde en iyi hizmeti beraber vereceğiz” ifadelerini kullandı.

https://www.sabah.com.tr/ Sabah.com.tr internet sitesinden alınmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı