• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
İnternet gazetecileri iftarda buluştu

İnternet gazetecileri iftarda buluştu

İftar yemeği sonrasında kısa bir açıklama yapan Afyonkarahisar İnternet Gazetecileri Derneği Başkanı Ahmet Uçmak; “İnternet Gazetecileri olarak, afyonkarahisarda görev yapan kardeşlerimizle bu gün iftar programında bir araya geldik. Bizleri kırmayarak, uzaktan ve yakından programımıza teşrif eden camiamıza teşekkür ediyorum. Amacımız Mübarek Ramazan ayının hazzından ve maneviyatından bir nebze de olsa birlik beraberlik ve […]

İftar yemeği sonrasında kısa bir açıklama yapan Afyonkarahisar İnternet Gazetecileri Derneği Başkanı Ahmet Uçmak; “İnternet Gazetecileri olarak, afyonkarahisarda görev yapan kardeşlerimizle bu gün iftar programında bir araya geldik. Bizleri kırmayarak, uzaktan ve yakından programımıza teşrif eden camiamıza teşekkür ediyorum.


Amacımız Mübarek Ramazan ayının hazzından ve maneviyatından bir nebze de olsa birlik beraberlik ve kardeşlik duyguları içerisinde aynı ortamı paylaşmaktı. Herkese teşekkür eder saygılarımı sunarım “ İfadelerine yer verdi.


Programa Afyonkarahisar Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi Başkanı Şerife Münire Burcu, Afyonkarahisar İnternet Habercileri Derneği Başkanı İsmail Ögeday, İnternet Gazetecileri Dernek üyeleri ve çok sayıda basın mensubu katıldı.


Program çakışması nedeni ile, programa sonradan katılan Basın Yayın Derneği Başkanı Sezer Küçükkurt ve Ege Gazetecileri Konfederasyonu Başkanı Mehmet Abdioğulları, Düzağaç Belediye Başkanı Muammer Işıklı’da Uçmak’a teşekkür etti. Program gecenin ilerleyen saatlerine kadar sohbet havasında devam etti.

Hisar Gazetesi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı