• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
İyi Kalpler Çarşısı açıldı

İyi Kalpler Çarşısı açıldı

Şuhut Belediye Hanımeli Çarşısında gerçekleştirilen açılış merasimine, İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Hasan Yassıkaya, İlçe Emniyet Müdür Vekili Ayhan Alaçam, İlçe Müftüsü Ramazan Orhanlı, Dosteli Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Temsilcisi Muharrem Yeğenoğlu, Şuhut Belediye Meclis üyeleri, sivil toplum kuruluş temsilcileri ve çok sayıda hayırsever vatandaş katıldı. Açılış konuşmasını Dosteli Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Temsilcisi […]

Şuhut Belediye Hanımeli Çarşısında gerçekleştirilen açılış merasimine, İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Hasan Yassıkaya, İlçe Emniyet Müdür Vekili Ayhan Alaçam, İlçe Müftüsü Ramazan Orhanlı, Dosteli Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Temsilcisi Muharrem Yeğenoğlu, Şuhut Belediye Meclis üyeleri, sivil toplum kuruluş temsilcileri ve çok sayıda hayırsever vatandaş katıldı.


Açılış konuşmasını Dosteli Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Temsilcisi Muharrem Yeğenoğlu yaparak, günün anlam ve önemine binaen konuşmalarını gerçekleştirdi.


Şuhut AK Parti İlçe Başkanı ve Şuhut Belediye Meclis Üyesi İnşaat Mühendisi Ali Diren ise konuyla ilgili açıklamalarında, ”Hepiniz hoş geldiniz sefalar getirdiniz diyorum. İyi Kapler Çarşısının hocam amacını anlattı amacı iyi olan bir çarşımızın önümüzdeki günlerde önümüzdeki yıllarda Allah izin verirse devamlı olan bir çarşımız olacak. Bizim dinimizde bir elin verdiğini diğer elin görmemesi ne kadar güzel bir şeydir. Bu çarşı asıl hizmeti buna yapacaktır. Biz buraya desteklerimizi sürdürdüğümüz sürece Şuhut’umuz için iyi şeyler yapılacağından yani bizim amacımız burada hocamızın anlattığı gibi ihtiyaç sahibi olan kişilere diğerlerinin haberi olmadan ulaştırmaktır’’ dedi.


Açılış merasimi İlçe Müftüsü Ramazan Orhanlı’nın duası ile devam ederken, açılış kurdelesini ise Dosteli Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Temsilcisi Muharrem Yeğenoğlu, İlçe Müftüsü Ramazan Orhanlı ve protokol üyeleri gerçekleştirdi. Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından protokol üyeleri ve vatandaşlar İyilik Çarşısını ziyaret etti. Ayrıca katılımcılara Şuhut Belediyesi tarafından ilçenin yöresel yemeği olan Keşkek ikramında bulunuldu.


Dosteli Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Temsilcisi Muharrem Yeğenoğlu, konuyla ilgili açıklamalarında, ”Şuhut’umuzdaki ihtiyaç sahiplerinin ihtiyaçlarını giderebilmemiz için biz belediyemizle müşterek olarak Şuhut Dosteli ve Yardımlaşma Derneği birlikte hareket ettik ve bu İyi Kalpler Çarşısını açtık. İnşallah Şuhut’umuzun ve Şuhut’umuzun köylerinin ihtiyaç sahiplerinin ihtiyaçlarını buradan karşılamayı düşünüyoruz. Memleketimiz için vatanımız için Şuhut’umuz için dünya alemi için hayırlı olsun’’ dedi.


Katılımcılardan Hayırsever Abdullah Yeğen ise, ”Bu proje hakkında düşüncelerim çok olumlu emeği geçenlere Allah razı olsun, hepsi sebep olmuşlar Şuhut halkını da vesile olup hayra davet etmişlerdir. Ne kadar güzel Allah’la kul arasında güzel bir köprü yapmışlardır’’ açıklamalarına yer verdi.

Hisar Gazetesi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı
Arabuluculuk ve tahkim uygulamaları eğitimi verecek

Arabuluculuk ve tahkim uygulamaları eğitimi verecek

Eylül 30, 2021, Arabuluculuk ve tahkim uygulamaları eğitimi verecek için yorumlar kapalı
Milletvekili Taytak’ın çabaları sonuç verdi  Sinanpaşa’ya KOSGEB Temsilciliği açılacak

Milletvekili Taytak’ın çabaları sonuç verdi Sinanpaşa’ya KOSGEB Temsilciliği açılacak

Eylül 30, 2021, Milletvekili Taytak’ın çabaları sonuç verdi Sinanpaşa’ya KOSGEB Temsilciliği açılacak için yorumlar kapalı
Uzun Çarşı esnafından  düzenlemeye tam destek    

Uzun Çarşı esnafından düzenlemeye tam destek    

Eylül 30, 2021, Uzun Çarşı esnafından düzenlemeye tam destek     için yorumlar kapalı
Balmahmut Köyü’nde şifalı bitki hasadı

Balmahmut Köyü’nde şifalı bitki hasadı

Eylül 30, 2021, Balmahmut Köyü’nde şifalı bitki hasadı için yorumlar kapalı
AK Parti’de kurucu üyeler bir araya geldi

AK Parti’de kurucu üyeler bir araya geldi

Eylül 30, 2021, AK Parti’de kurucu üyeler bir araya geldi için yorumlar kapalı