• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
İYİ’lerden DP’ye İade-i ziyaret

İYİ’lerden DP’ye İade-i ziyaret

Afyonkarahisar İyi Parti İl Başkanı Muhammed Mustafa Mısırlıoğlu, Demokrat Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hikmet Bülbül’ ü iade-i ziyaret etti. İyi Parti İl Başkanı Muhammet Mustafa Mısırlıoğlu Demokrat Parti İl başkanlığı girişinde karşılandı. Mısırlıoğlu Demokrat Parti Genel başkanı Gültekin Uysal’ın ziyaretinden sonra iade-i ziyaret gerçekleştirdiklerini belirterek, Bülbül ile istişarelerde bulundu. Mısırlıoğlu, “Geçtiğimiz günlerde sayın başkan ve […]

Afyonkarahisar İyi Parti İl Başkanı Muhammed Mustafa Mısırlıoğlu, Demokrat Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hikmet Bülbül’ ü iade-i ziyaret etti.

İyi Parti İl Başkanı Muhammet Mustafa Mısırlıoğlu Demokrat Parti İl başkanlığı girişinde karşılandı. Mısırlıoğlu Demokrat Parti Genel başkanı Gültekin Uysal’ın ziyaretinden sonra iade-i ziyaret gerçekleştirdiklerini belirterek, Bülbül ile istişarelerde bulundu. Mısırlıoğlu, “Geçtiğimiz günlerde sayın başkan ve kıymetli yönetim kurulu üyeleri bizleri ziyaret etti. Bizde buna istinaden kendilerine nezaket ziyaretinde bulunuyoruz. Tabi iki siyasinin bir araya geldiğinde konu ülke meseleleri olur, konu Afyon özelinde meseleler olur. Biz de geçmiş dönemlerde 2018 özelinde birlikte bir Millet ittifakı cephesinde beraber mücadele ettik. Beraberce Demokrat Parti Genel Başkanı Sayın Gültekin Uysal’ı Afyonkarahisar’dan İyi Parti Milletvekili olarak seçilmesine katkı sağladık. O vesileyle de Afyonkarahisar’dan vekil çıkarabileceğimizi de ispat etmiş olduk. Bu süreci kardeşlik hukuku içerisinde, birlik beraberlik içerisinde Afyonkarahisar’da hiçbir siyasi unsuru, hiçbir siyasi şahsiyeti özelinde incitmeden, özelinde üzmeden siyasi ahlak ve siyasi nezaket çerçevesinde eleştirilerimizi yaptık, yapmaya da devam edeceğiz. Afyonkarahisar’da da bugüne kadar izlediğimiz politika hiçbir Afyonkarahisar’lıyı siyasi ağızda lekelemeden, layıkıyla hizmet etme noktasında eksiklerini dile getirerek yanlışlarını ikazla uyararak, doğrularını da alkışlayarak siyaset yapmayı yeğleyen bir gelenekten geliyoruz. Sayın başkanım ve ekibine teşekkür ediyorum. Afyonkarahisar için birlik ve beraberliğimiz devam edecektir.Bizim kalbimiz, gönlümüz Afyonkarahisar’ın bir adım ileriye taşınma noktasında birlikte atmaktır.”

“DEMOKRASİYİ TAM İŞLEVİNİ ÇALIŞTIRMAK İÇİN MÜCADELE EDECEĞİZ”

Mısırlıoğlu “İnşallah bu doğrultuda önümüzdeki seçimlerde her iki parti olarak ta ülkenin kaderini değiştirecek demokrasiyi tam işlevini çalıştıracak, demokrasiyi bütün kurum ve kuruluşlarla özümsetecek özlenen, beklenen Türk milletinin güvenle yaşayabileceği bir ülke haline dönüştürmek için güçlendirilmiş ve genişletilmiş parlamenter sistem nezdinde, yönetim şeklinde birlikte mücadele edeceğiz” ifadelerini kullandı.

“BİRLİKTELİĞİMİZ DEVAM EDECEK”

Demokrat Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hikmet Bülbül ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek birlikteliğin devam edeceğini söyledi. Bülbül “Sayın Genel Başkanımızı Afyon’dan milletvekili gönderdik. Bu bakımdan çok mutluyuz. Bizi destekleyen tüm Afyonkarahisar vatandaşlarımıza Demokrat partili, İyi Partili veya bize gönül veren tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Biz de partimizin yıllardır verdiği bu demokrasi mücadelesinde önümüzdeki dönemde yine aynı mücadele yani bireysel olarak hiçbir parti seçime tek başına katılması mümkün değil. Mutlaka bir bileşenler, demokrasi mücadelesinde Millet ittifakı adı altında geçmişte bir birliktelik yaptık. Bu birlikteliğe benzer bir birliktelik olacağına inanıyorum. Yoksa hiçbir partinin tek başına bu Ak Parti de dahil bu konjektür de kendi başına bir şey yapması mümkün görünmüyor. Bu nedenle geçmişteki gerek genel başkanımız, gerek partimizle ilgili hep çoğu kişi Demokrat Partili 75 yıllık bir ulu çınarı bizde temsil ediyoruz. Sizler bu iyi niyetinizi Genel Başkanı olan çalışmanızı biliyoruz, çok teşekkür ediyoruz. Gültekin Uysal sadece Afyon için değil Türk siyasi hayatı için ileride mutlaka çok şeyler beklediğimiz yani layık olduğu yere mutlaka gelecektir” dedi.  Heyet daha sonra Saadet Partisi İl Başkanı Adnar Şener’i, Gelecek Partisi İl Başkanı Niyazi Ertaş ve DEVA Partisi İl Başkanı Kadir Daylık’a  iade-i ziyarette bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı