• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Kanlıca TOKİ sakinleri korku içinde yaşıyor

Kanlıca TOKİ sakinleri korku içinde yaşıyor

Yapımı Temmuz 2018 yılında tamamlanarak vatandaşlara teslim edilen Kanlıca Mahallesi’nde bulunan TOKİ’ de sorunlar bir türlü bitmek bilmiyor. Daha önce 2 defa evlerinde ki sorunlar ve güvenliği sağlamak için site yönetimi ile bir araya gelen vatandaşların huzurunu bu defa madde bağımlısı gençler kaçırdı. Bir akrabasının evinde arkadaşları ile uyuşturucu madde ve alkol alan gençler vatandaşların […]

Yapımı Temmuz 2018 yılında tamamlanarak vatandaşlara teslim edilen Kanlıca Mahallesi’nde bulunan TOKİ’ de sorunlar bir türlü bitmek bilmiyor. Daha önce 2 defa evlerinde ki sorunlar ve güvenliği sağlamak için site yönetimi ile bir araya gelen vatandaşların huzurunu bu defa madde bağımlısı gençler kaçırdı. Bir akrabasının evinde arkadaşları ile uyuşturucu madde ve alkol alan gençler vatandaşların korku yaşamasına neden oldu


Polis ve Sağlık ekipleri sevk edildi


Uyuşturucu madde ve alkol alan bir grup genç daha sonra diğer apartman sakinlerinin evlerine girmeye çalıştı. Dış kapıyı da zorlayan grubun üyelerinden bazıları koridorda kendinden geçti. O sırada evlerine gelen küçük çocuklar korku içerisinde ailelerine sığındı. Çocuklarının korktuklarını gören ebeveynler hemen polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Haber verilmesiyle olay yerine çok sayıda görevli intikal etti.


Mobil Karakol ve MOBESE kurulmasını istiyoruz


Daha önce de birçok site sakinin başta motosikleti olmak üzere birçok eşyası hırsızlar tarafından çalındığını belirten site sakinleri bu tür olaylardan bıktıklarını, konu hakkında site yönetimini uyardıklarını ifade ettiler.


Yatsı namazına camiye gitmeye korkuyorum


Site sakinleri Yatsı namazı için cami’ye gitmeye korktuklarını belirttiler. Mesire alanı olarak belediyenin tahsis ettiği alanın, alkol kullanan insanlar yüzünden işgal edildiğini, evlerinin yakınındaki camiye gitmeye korktuklarını, yetkililerin bir an önce bu konu ile ilgilenmeleri gerektiğini ifade ettiler.


 

Hisar Gazetesi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı