• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Kar altında termal keyfi

Kar altında termal keyfi

Sandıklı’daki termal otellerde konaklayan tatilciler açık havuzda karla termal su keyfini bir arada yaşadı. Sıcacık havuzda yüzen tatilciler, daha sonra dışarı çıkıp kar üzerinde yürüyerek ve vücutlarını kar mesajı yaptılar. Kar keyfini doyasıya yaşayan kaplıca misafirleri karın eğlencesini çıkardıktan sonra kendilerini yaklaşık sıcaklığı 35 dereceyi bulan termal havuza bıraktılar. Karın ve termalin keyfini […]

Sandıklı’daki termal otellerde konaklayan tatilciler açık havuzda karla termal su keyfini bir arada yaşadı. Sıcacık havuzda yüzen tatilciler, daha sonra dışarı çıkıp kar üzerinde yürüyerek ve vücutlarını kar mesajı yaptılar.


Kar keyfini doyasıya yaşayan kaplıca misafirleri karın eğlencesini çıkardıktan sonra kendilerini yaklaşık sıcaklığı 35 dereceyi bulan termal havuza bıraktılar. Karın ve termalin keyfini aynı anda yaşayan tatilciler bu durumla ilk kez Afyonkarahisar’da karşılaştıklarını belirttiler.


Hatay Antakya’dan gelen İzzet Göktürk, “Bizim üçüncü yılımız. Bir tarafta kar var. Biz de havuzda yüzüyoruz. Eksi 3 derecede soğuk bir hava ama bu rahatsızlık verici değil, hoş bir durum “ diye konuştu.


Muğla’dan tatil için termal otellere gelen Sezai İzmir, “Suyun şuan ki bütün doğallığı üzerinde. Bu da çok güzel, kar da güzel” diye konuştu


Termal Otel Genel Müdürü Ahmet Yılmaz Yavuz, “Şuanda eksi 3’ün altındayız. Etrafa baktığınızda ortalık bembeyaz kar. Çoğu tatilcimiz suya giriyor. Termal suyun faydalarından yararlanıyor. Termali ile suyu ile çamuru ile her şeyden önce güzel bir hizmet verdiğimizi düşünüyoruz. Sadece bizim için değil tüm termal otellerimiz için. Bizde varız bu işin içinde. Afyon’un Sandıklı ilçesi olarak biz bunu en iyi şekilde yaptığımızı düşünüyoruz. Tatilcilerimiz suyun vermiş olduğu dinginlikle, doğanın vermiş olduğu dinginlikle burada huzuru buluyorlar” dedi.

Hisar Gazetesi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı