• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Karadeniz’in eşsiz börekleri Afyonkarahisar’da

Karadeniz’in eşsiz börekleri Afyonkarahisar’da

Karadeniz’in meşhur böreklerini Afyonkarahisar’da bir tek Karadeniz Kafe Börek Fırın’da üretiliyor. Birbirinden farklı ve çeşitli ürünlerle hizmet veren Karadeniz Börek Fırın, Karadeniz lezzetlerini adeta ayağınıza getiriyor. Peynirli,kaşarlı ,kıymalı zeytinli,patatesli Karadeniz börekleri müşterilerden de tam not alıyor. Kendine özgü lezzetleri barındıran fırında tahinli poğaça, içerisinde Karadeniz’den getirilen özel peynirin bulunduğu zengin içeriği ile Karadeniz pizzası, açma […]

Karadeniz’in meşhur böreklerini Afyonkarahisar’da bir tek Karadeniz Kafe Börek Fırın’da üretiliyor. Birbirinden farklı ve çeşitli ürünlerle hizmet veren Karadeniz Börek Fırın, Karadeniz lezzetlerini adeta ayağınıza getiriyor.

Peynirli,kaşarlı ,kıymalı zeytinli,patatesli Karadeniz börekleri müşterilerden de tam not alıyor. Kendine özgü lezzetleri barındıran fırında tahinli poğaça, içerisinde Karadeniz’den getirilen özel peynirin bulunduğu zengin içeriği ile Karadeniz pizzası, açma ve bükmeyi de burada bulabilirsiniz. Tatlı severlerin de bir numaralı durağı Karadeniz Börek Fırın. Ay çöreği ve kruvasanıyla tatlı aşıklarını adeta mutluluktan bulutlara çıkarıyor. Eğer sizde güne her an taze ürünlerle başlamak istiyorsanız Karadeniz Börek Fırına uğramadan kahvaltıya başlamayın.

“ATADAN GELEN MESLEĞİ YAPIYORUZ”

Karadeniz Börek Kafe Fırın işletme sahibi Muhammet Nemli; “Biz Afyonkarahisar’ın Sandıklı ilçesine 1969 yılında gelmişiz Karadeniz Pastanesi olarak. Uzun yıllar Emirdağ, Bolvadin, Çay ilçelerinde faaliyet gösterdik. 2010 yılında Afyonkarahisar’da işletmemizi açtık. Uzun süredir Ataköy’de faaliyet gösteriyoruz. Atadan gelen bir mesleği yapıyoruz. Çok uzun zamandır bu mesleğin içerisindeyiz. Aslında Türkiye’nin birçok yerindeyiz ama biz Nemli ailesi olarak şuanda Afyonkarahisar’da ikamet ediyoruz.

“ÜRÜNLERİMİZDE HAYVANSAL YAĞ KULLANMIYORUZ”

Nemli, ürünlerinin farklı olduğunu söyleyerek sözlerine şunları da ekledi; “Kendi geliştirdiğimiz ürünleri topluma sunuyoruz. Bizim ürünlerimizin tercih edilmesinin sebebi yedikten sonra mide yanması gibi bir problemle karşılaşmıyorsunuz. Bunuda kullandığımız yağlarla sağlıyoruz. Ürünlerimizde, kesinlikle ve kesinlikle hayvansal yağ kullanmıyoruz.”

KRUVASANIMIZIN İÇERİSİNDE YOĞUN ÇİKOLATA BULUNUYOR

Kruvasan hakkında da bilgi veren Nemli; “Kruvasanın içerisinde kullandığımız çikolatamız özel ithal bir marka. Kruvasanımızın içerisinde yoğun çikolata bulunuyor. Uzun süre dinlenmiş hamurlarımızı tek tek ellerimizle işliyoruz. Saatler süren çalışmalar sonucunda elde ettiğimiz kruvasanımızı sıcak ve akışkan çikolatasıyla müşterilerimizle buluşturuyoruz. Çikolata aşıklarının vazgeçemediği ve talep gören bir ürün.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı