• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Kaymakam Kaçmaz: “Kadın Kültür Evleri büyük yarar sağlıyor”

Kaymakam Kaçmaz: “Kadın Kültür Evleri büyük yarar sağlıyor”

Şuhut Kaymakamı Erkan Kaçmaz; “Şuhut’un hem tarihi ve doğal değerleriyle hem de lezzetleriyle birçok artısı bulunan bir ilçe olduğunu belirterek herkesi Şuhut’u görmeye davet etti.” Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek ve Eşi Sümeyra Çiçek’in öncülüğünde başlatılan Kadın Kültür Evleri’nin kadınlara büyük yararlar sağladığını belirten Şuhut Kaymakamı Erkan Kaçmaz, “Şuhut Kadın Kültür Evi olarak Vali Gökmen Çiçek’in […]

Şuhut Kaymakamı Erkan Kaçmaz; “Şuhut’un hem tarihi ve doğal değerleriyle hem de lezzetleriyle birçok artısı bulunan bir ilçe olduğunu belirterek herkesi Şuhut’u görmeye davet etti.”

Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek ve Eşi Sümeyra Çiçek’in öncülüğünde başlatılan Kadın Kültür Evleri’nin kadınlara büyük yararlar sağladığını belirten Şuhut Kaymakamı Erkan Kaçmaz, “Şuhut Kadın Kültür Evi olarak Vali Gökmen Çiçek’in talimatları ve eşi Sümeyra Çiçek’in himayelerinde faaliyetlerimize devam ediyoruz. Artık hanımlarımız ‘üretimde bizde varız’ diyorlar. Burada kurmuş olduğumuz çömlek atölyesinde üreterek hem ilçemize değer katıyorlar hem de üretip sattıkça aile bütçelerine katkı sunuyorlar. İnşallah gelir anlamında destekleri olacak” diye konuştu.

“KEŞKEK EVİ HİZMETE GİRECEK”

Yapımı tamamlanan Şuhut Keşkek Evi’nde son aşamaya gelindiğini kaydeden Kaymakam Kaçmaz, “Şuhut ilçemizin marka değerlerinden biri olan keşkeğimizi burada hem ilçe halkımıza hem de dışarıdan gelen misafirlerimize sunacağız. Bu yatırımı Şuhut’a kazandırmanın mutluluğu içerisindeyiz. Şuhut ilçemizde tüm idareciler olarak büyük bir uyum içinde çalışıyoruz. Sn. Valimizin öncülüğünde güzel işlere imza atmaya devam edeceğiz” şeklinde değerlendirmede bulundu.

“HEPİMİZ TEDBİRLİ OLMAYA DEVAM EDELİM”

Şuhut’un kadim kültürümüze tanıklık etmiş bir ilçe olduğunu belirten Kaymakam Kaçmaz, “İlçemiz hem doğal ve tarihi güzellikleriyle hem de lezzetleriyle öne çıkan bir yerleşim yeri. Herkesi Şuhut’un değerlerini görmeye davet ediyoruz. Pandeminin ortadan kalkmasıyla birlikte daha fazla misafiri ilçemizde ağırlamayı istiyoruz. İnşallah bir an önce bu salgın sona erer. Hepimiz tedbirli olmaya devam edelim” diye konuştu. Şuhut Organize Sanayi Bölgesi’nin sürekli geliştiğine dikkati çeken Kaymakam Kaçmaz tüm yatırımcıları Şuhut’a davet etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı