• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Kılıçdaroğlu yine şaşırtmadı – Son Dakika Haberler

Kılıçdaroğlu yine şaşırtmadı – Son Dakika Haberler

YA İSTİFA YA İHRAÇ Başarısızlığa ve Kemal Kılıçdaroğlu’na karşı, partililer ya istifa ediyor ya da söyledikleri söz, yaptıkları eylemlerden dolayı ihraç ediliyor. Bir yandan 31 Mart 2019’daki seçim öncesinde tepki istifaları yaşanan partide, diğer yandan da 24 Haziran sonrası parti yönetimine karşı yapılan eylemlerin cezası kesiliyor. KOLTUKLU PROTESTOYA DA İHRAÇ Bunun son örneği; 24 Haziran […]

YA İSTİFA YA İHRAÇ

Başarısızlığa ve Kemal Kılıçdaroğlu’na karşı, partililer ya istifa ediyor ya da söyledikleri söz, yaptıkları eylemlerden dolayı ihraç ediliyor.

Bir yandan 31 Mart 2019’daki seçim öncesinde tepki istifaları yaşanan partide, diğer yandan da 24 Haziran sonrası parti yönetimine karşı yapılan eylemlerin cezası kesiliyor.

KOLTUKLU PROTESTOYA DA İHRAÇ

Bunun son örneği; 24 Haziran milletvekili ve cumhurbaşkanı seçiminden sonra CHP Genel Merkezi önünde, koltuklu protesto yapan Abbas Canyurt oldu.

Seçimlerden sonra evinden getirdiği koltukla bina önüne oturan CHP’li Canyurt şöyle konuşmuştu: “Bu benim kendimce bir eylem şeklim. Partimle ilgili herhangi bir problem ve sıkıntım yok, yöneticilerimle sıkıntım var. Böyle bir eylem düşündüm. Koltuk getirdim oturuyorum. Parti yönetimi, genel merkez yöneticileri yeter artık. Ben 46 yaşına geldim, 16 yıldan beri işsizim. Özel sektörde iş buldukça çalışıyorum. Her seferinde yenilgi, her seçim gecesi ağlamak artık yeter diyorum.”

Bu eyleminden sonra disiplin süreci başlatılan Abbas Canyurt, CHP Ankara İl Başkanlığı Disiplin Kurulu tarafından ihraç edildi. Canyurt, karara itiraz edince CHP Yüksek Disiplin Kurulu kararı inceledi ve disiplin kararını onayladı.

PROTESTO HAKKINI SAVUNUYORLARDI

Öte yandan, kendilerine karşı yapılan her eyleme tepki gösteren Cumhuriyet Halk Partisi, PKK’nın siyasi kolu HDP’nin terörist başı Öcalan için bile yaptığı eylemleri protesto hakkı diye savunuyordu.

https://www.sabah.com.tr/ Sabah.com.tr internet sitesinden alınmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı