• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Kitap okumaktan vazgeçmeyin”

Kitap okumaktan vazgeçmeyin”

Kültür başkenti olma yolunda hızla ilerleyen Afyonkarahisar’da geçtiğimiz Cuma günü kapılarını ziyaretçilerine açan 2. Afyonkarahisar Kitap Fuarı 185 yayınevi, 80 stantla kitapları okuyucularıyla buluşturdu. Birbirinden değerleri yazarlar, en çok takip edilen yayınevleri, çocuk kitapları ve tiyatral gösteriler ile kitap tutkunlarının ziyaret ettiği Fuara ilgi her geçen gün artıyor. Ziyaretçilerle Bir araya Geldi […]

Kültür başkenti olma yolunda hızla ilerleyen Afyonkarahisar’da geçtiğimiz Cuma günü kapılarını ziyaretçilerine açan 2. Afyonkarahisar Kitap Fuarı 185 yayınevi, 80 stantla kitapları okuyucularıyla buluşturdu. Birbirinden değerleri yazarlar, en çok takip edilen yayınevleri, çocuk kitapları ve tiyatral gösteriler ile kitap tutkunlarının ziyaret ettiği Fuara ilgi her geçen gün artıyor.


Ziyaretçilerle Bir araya Geldi


Fuarı ziyaret eden Vali Mustafa Tutulmaz stantları tek tek dolaşarak yayın evi yetkililerinden fuarın gidişatı hakkında bilgiler aldı. Stantları ziyareti sırasında kitap araştıran, beğendiği kitapları inceleyen ve kitap alış verişi yapan öğrenci, veli ve vatandaşlarla da sohbet eden Vali Mustafa Tutulmaz Kitap fuarı hakkında görüş ve önerileri de dinledi.


Öğrencilerle ve isteyen vatandaşlarla günün anısına hatıra fotoğrafı da çektiren Vali Mustafa Tutulmaz, öğrencilere kitapların yeni ufuklar açtığını ve kitap okumaktan asla vazgeçmemeleri tavsiyesinde bulundu.  Paydos yayınevi standında imza etkinliği düzenleyen Karikatürist Fahri Coşkun ile de sohbet eden Vali Mustafa Tutulmaz’a Coşkun imzaladığı bir kitabını hediye etti.


Yerel Yazarlarla Görüştü


Her ziyaretinde yerel yazarları da unutmayan ve stantlarında onlarla da görüşen Vali Mustafa Tutulmaz, fuar hakkında ve imza etkinlikleri hakkında yazarlardan bilgiler aldı. Vali Mustafa Tutulmaz söyleşi etkinliğinde okuyucularıyla bir araya gelen yazar ve senarist Ahmet Turgut’un söyleşi etkinliğine katılarak, Turgut’a günün anısına hediye takdim etti. 2. Afyonkarahisar Kitap Fuarı 21 Nisan Pazar Gününe kadar saat 10.00 ile 20.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek. Kalan 4 günlük sürede konuk yazarlar, yayınevi yazarları ve yerel yazarlar söyleşi ve imza etkinliğinde bir araya gelecek.

Hisar Gazetesi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı