• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Klasik Müzik Festivali devam ediyor

Klasik Müzik Festivali devam ediyor

Bu yıl 17.’si düzenlenen Afyonkarahisar Klasik Müzik Festival’i, Afyonkarahisar Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü,  Afyonkarahisar Belediyesi, Yapı ve Kredi Bankası ve NG Afyon Termal Otel’in desteğiyle 02-12 Nisan 2018 tarihleri arasında; genç yetenekleri ve alanında değerli sanatçıları müzik tutkunlarıyla buluşturuyor. 10 gün boyunca sürecek olan festivalde, dünyaca ünlü sanatçılar, klasik müzik dehaları, edebiyat […]

Bu yıl 17.’si düzenlenen Afyonkarahisar Klasik Müzik Festival’i, Afyonkarahisar Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü,  Afyonkarahisar Belediyesi, Yapı ve Kredi Bankası ve NG Afyon Termal Otel’in desteğiyle 02-12 Nisan 2018 tarihleri arasında; genç yetenekleri ve alanında değerli sanatçıları müzik tutkunlarıyla buluşturuyor. 10 gün boyunca sürecek olan festivalde, dünyaca ünlü sanatçılar, klasik müzik dehaları, edebiyat ve sanat dünyasının önemli isimlerinin yer alacağı etkinlikte, bu yılın sürpriz konuğu ise edebiyat dünyasının önde gelen ismi Ahmet ÜMİT, Balkan Naci İslimyeli, Atilla Dorsay, Ahmet Çakır,  Yalvaç Ural, Hasan Uçarsu,  Ali Yılmaz ve Nadir Ede olacak.


 


Bu yıl Afyonkarahisar-Prag arasındaki sanat birliğinin 13’üncü yılını kutlayan festival, İngiltere, Belgrad’a ve Fransa’dan da pek çok ünlü sanatçıyı konuk olarak ağırlıyor.  Afyonkarahisar Klasik Müzik Festivali’ne konaklama desteğinin yanı sıra, festival kapsamındaki sergi ve konserlere de ev sahipliği yapacak olan NG Afyon, bölge turizmine ve tanıtılmasına değer katacak.


 


Programa Başkan Zeybek de katıldı


 


17. Klasik Müzik Festivali’nin 10 gününde Ng Güral Otel de düzenlenen etkinlikte çiçeği burnunda belediye başkanı Mehmet Zeybek de katılımlarıyla dikkat çekti. Konuklar arasında Gazeteci-Yazar Dinçay Doğar ve gazetemiz imtiyaz sahibi Hakan Dilek de vardı.

Hisar Gazetesi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı