• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Koçak gönül dostları ile buluştu

Koçak gönül dostları ile buluştu

Eski futbolculardan Yılmaz Eşit’in verdiği keşkek  partisinde Afyonkarahisar’da faaliyet gösteren masterler derneklerinin mensupları, eski futbolcular, yöneticiler, İYİ Parti Afyonkarahisar teşkilat yetkilileri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Kocakulak’da yer aldı Gerçekleştirilen programda ilk olarak konuşma yapan eski Afyonspor oyuncusu, yönetim kurulu üyesi ve Masterler Derneği Eski Başkanı ve yılarca Mahmut Koçak’ın yakın […]

Eski futbolculardan Yılmaz Eşit’in verdiği keşkek  partisinde Afyonkarahisar’da faaliyet gösteren masterler derneklerinin mensupları, eski futbolcular, yöneticiler, İYİ Parti Afyonkarahisar teşkilat yetkilileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.


Kocakulak’da yer aldı


Gerçekleştirilen programda ilk olarak konuşma yapan eski Afyonspor oyuncusu, yönetim kurulu üyesi ve Masterler Derneği Eski Başkanı ve yılarca Mahmut Koçak’ın yakın arkadaşı olan  İbrahim Kocakulak açılış konuşmasını yaptı. Kocakulak“Burada tabii keşkek bahane dostluk tabii ki şahane. Spor camiası, siyaset üstü bir kurum kuruluş fakat içimizden birileri çıktığı zamanda spor camiasında ki dayanışmayı mutlaka gerçekleştirmemiz gerektiğine inanıyorum ben şahsen. Dolayısı ile de bugün burada spor camiasının duayenleri ve emekçileri olarak Sayın Koçak’a spor camiası büyük bir camia fakat en azından buradaki katılımcı olanlar için Koçak’ın yanında olduğumuzu beyan etmek istiyorum. Kendisinin çıkmış olduğu bu yolda Rabbim güzel hizmetler yapmayı, hedefe ulaşmayı nasip eylesin, Allah yar ve yardımcısı olsun” ifadelerine yer verdi.


“Sizlerin dostluğu benim için önemli”


İbrahim Kocakulak’ın ardından söz alan İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkanı adayı DR. Mahmut Koçak ise, “ Bugün böylesine güzel bir keşkek sabahında sizlerle beraber olmak gerçekten bana büyük bir moral verdi, bana büyük bir güç verdi. Çünkü her biriniz ile onlarca yıla varan bir dostluğu paylaştık, acıları paylaştık, tatlı günleri paylaştık, birbirimizi öylesine yakın tanıyoruz ki, sanki büyük bir ailenin evlatları gibiyiz. Sizleri gördüğüm zaman dünyanın neresinde olursa olsun kendi ailemizden, kardeşimizden birini görmüş kadar mutlu ve huzurlu oluyoruz. Öylesine güçlü bir bağ kurmuşuz ki, öylesine güçlü arkadaşlıklar kalpten kalbe güzel ilişkiler kurmuşuz ki, menfaatsiz birbirimiz için ağlayıp gülmüşüz ki emin olun bugünlerde fark ediyoruz onu. Allah hepinizde razı olsun, teşekkür ediyorum.” dedi.


“Hayat her şeyi affeder belki ama vefasızlığı affetmez”


Konuşmasına devam eden Koçak, “ Gönlümüz hep sizler ile oldu hiç kopmadık hiçbir zaman ayrılmadık. Kopmadığımız tek şey oldu, o da sizin dostluğunuz oldu, arkadaşlığı ve vefası oldu. Hayat her şeyi affeder belki ama vefasızlığı affetmez. Bana bu keşkeğin verdiği güç ayrı, sizlerin verdiği güç fersah fersah ayrı. Sizlere böylesine bir günde bizlerle beraber bu keşkeği paylaştığınız için ayrıca minnettarım teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.


“Mor beyaz renkleri göklerde dalgalandıracağız”


Belediye seçimlerine de değinen Mahmut Koçak, “Ben sizlere şu ana kadar elimden geldiğince koşturdum fakat bundan sonra Belediye Başkanı olarak çok daha güzel hizmetler etmeyi ve sizlerin hoşnutluğunu almayı, dostluğunu daha da güçlendirmeyi ve dualarınızı almaya talip olduğumu ifade ediyorum. Belediye Başkanlığı bizim için bu. Makam, koltuk sevdalısı birisi değiliz, biz Afyonkarahisar’ımızı Türkiye’nin en güzel kentlerinden birisi yapmaya, her alanda da adam gibi imar etmeye gönüllerdekiler de ahde ettik bu yola çıktık. Burası spor camiamız, Allah nasip ederse her alanda şampiyonluğa koşacağız, tüm spor branşlarında mor beyaz renklerin daima göklerde dalgalandıracağız” ifadelerine yer verdi.


“İyi Şeyler bırakmak istiyoruz”


Kulüplerin sorunlarında da değinen Koçak, “Buraya gelirken daha şimdiden sponsorsluk görüşmeleri yaparak geliyorum. Birçok arkadaşıma bazı yükleri saracağım. İlimizin daha hızlı bir şekilde yükselmesini ve laik olduğu yere gelmesini temin edeceğiz. Dostlarımıza en büyük bırakacağımız şey, arkamızda hoş seda bırakmak, arkamızda eserler bırakmak. Belediyede ben sizlerin kardeşi olacağım” diyerek sözlerini sonlandırdı.

Hisar Gazetesi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı
Arabuluculuk ve tahkim uygulamaları eğitimi verecek

Arabuluculuk ve tahkim uygulamaları eğitimi verecek

Eylül 30, 2021, Arabuluculuk ve tahkim uygulamaları eğitimi verecek için yorumlar kapalı
Milletvekili Taytak’ın çabaları sonuç verdi  Sinanpaşa’ya KOSGEB Temsilciliği açılacak

Milletvekili Taytak’ın çabaları sonuç verdi Sinanpaşa’ya KOSGEB Temsilciliği açılacak

Eylül 30, 2021, Milletvekili Taytak’ın çabaları sonuç verdi Sinanpaşa’ya KOSGEB Temsilciliği açılacak için yorumlar kapalı
Uzun Çarşı esnafından  düzenlemeye tam destek    

Uzun Çarşı esnafından düzenlemeye tam destek    

Eylül 30, 2021, Uzun Çarşı esnafından düzenlemeye tam destek     için yorumlar kapalı
Balmahmut Köyü’nde şifalı bitki hasadı

Balmahmut Köyü’nde şifalı bitki hasadı

Eylül 30, 2021, Balmahmut Köyü’nde şifalı bitki hasadı için yorumlar kapalı
AK Parti’de kurucu üyeler bir araya geldi

AK Parti’de kurucu üyeler bir araya geldi

Eylül 30, 2021, AK Parti’de kurucu üyeler bir araya geldi için yorumlar kapalı