• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
KULÜBÜN BORCUNU AÇIKLAYIN

KULÜBÜN BORCUNU AÇIKLAYIN

Afjet Afyonspor Başkanı Ali Şahin son günlerde gündeme gelen, kulübü borçlandırdığı konusundaki haberler üzerine Basın toplantısında açıklama yapması bekleniyor.Türkiye profesyonel liglerdeki tek temsilcimiz Afjet Afyonspor’da işler iyi gitmiyor. Bunun birçok nedeni var ve bu konuda defalarca yazdık, bir takım konularda yöneticilerden açıklama talebimiz oldu. Ancak şimdiye kadar kimsenin sesi çıkmadı. Bu sessizlik insanların aklına birçok […]

Afjet Afyonspor Başkanı Ali Şahin son günlerde gündeme gelen, kulübü borçlandırdığı konusundaki haberler üzerine Basın toplantısında açıklama yapması bekleniyor.Türkiye profesyonel liglerdeki tek temsilcimiz Afjet Afyonspor’da işler iyi gitmiyor. Bunun birçok nedeni var ve bu konuda defalarca yazdık, bir takım konularda yöneticilerden açıklama talebimiz oldu. Ancak şimdiye kadar kimsenin sesi çıkmadı. Bu sessizlik insanların aklına birçok sorular getiriyor. Bence yönetim sorduğumuz sorulara cevap vermeli kamu vicdanını rahatlatmalıdır. Peki biz yazımızda neler sormuştuk? TFF den, yayıncı kuruluştan ve Afjet’ten kulübe giren paraları rakamları ile yazmış harcamaların nerelere yapıldığını sorulmasına rağmen bir türlü açıklama yapılmaması dikkat çekiyor.


Bu soruyu neden sorduk?


Çünkü bir önceki başkan ( Salih Sel ) yaptığı basın açıklamasında göreve yeni gelen Ali Şahin’in kulübün borç batağında olduğunu bildiğini, bütün bunları bilerek kulübü devir aldığını söyledi.


Bu açıklamanın yapıldığında Ali Şahin özel işleri için Çin’de idi. Ama bu açıklama o Çin’de iken kendisine ulaştırılmıştı. Sevgili okurlarımız benim ısrarla kulübe ne kadar girdi var, ne kadar gider var? Ve özellikle; aylık ödemeler ne kadar kime ne ödendi?

Hisar Gazetesi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı