• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Mansur Yavaş’ı CHP’ye FETÖ götürdü

Mansur Yavaş’ı CHP’ye FETÖ götürdü

MHP Genel BaşkanYardımcısı Yaşar Yıldırım, sahte senet skandalıyla gündemden düşmeyen CHP, İP ve HDP’nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mansur Yavaş’la çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Özhaseki’nin Birlik Vakfı üyeleriyle bir araya geldiği toplantıya katılan Yıldırım buradaki konuşmasında Yavaş’ı eleştirdi. KEMİKLERİNİ SIZLATTI Mansur Yavaş’ın BBP’nin kurucu lideri merhum […]

MHP Genel BaşkanYardımcısı Yaşar Yıldırım, sahte senet skandalıyla gündemden düşmeyen CHP, İP ve HDP’nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mansur Yavaş’la çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Özhaseki’nin Birlik Vakfı üyeleriyle bir araya geldiği toplantıya katılan Yıldırım buradaki konuşmasında Yavaş’ı eleştirdi.

KEMİKLERİNİ SIZLATTI

Mansur Yavaş’ın BBP’nin kurucu lideri merhum Muhsin Yazıcıoğlu’nun kabrine yaptığı ziyarete tepki gösteren Yıldırım, “Bir mezar ziyaretine arkanızda orduyla gidiyorsunuz. Oradan bir yiğido çıkıp ‘Sen ne yüzle geldin buraya. Siz değil misiniz PKK’nın partisine HDP ile iş yapan? Rahmetlinin kemikleri sızlamaz mı?’ diye tepkisini dile getirdi. Rahmetli Yazıcıoğlu’nun kemikleri sızladı mı? Sızladı” diye konuştu.

Yavaş’ın Beypazarı’nda belediye başkanlığı yaptığını ve daha sonra MHP’den CHP’ye geçtiğini belirten Yıldırım şöyle konuştu: “Daha sonra mektup yazdı Devlet Bahçeli’ye basına sızdırdı. Dedi ki; ‘MHP, CHP’lileşiyor’. Cihan Paçacı da bunun başını çekiyor. Partiden istifa etti. Cihan Paçacı ile ikisi MHP’yi böldü, İyi Parti’yi kurdu. Kolkola girdiler çalışıyorlar. Oyunu götüren kim? Mümtaz’er Türköne. Zaman gazetesinin eski yazarı, FETÖ’den hapis cezası aldı. Sincan Cezaevi’nde yatıyor. Mansur Yavaş’ı CHP’ye götüren de o. Oyunun derinliğini görün.”

https://www.sabah.com.tr/ Sabah.com.tr internet sitesinden alınmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı