• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
“Mazinin bekçisi geleceğin köprüsüyüz”

“Mazinin bekçisi geleceğin köprüsüyüz”

Toplantıda projelerini tanıtan Koçak: “Değerli basın mensubu arkadaşlarım değerli yol arkadaşlarım hanımefendiler beyefendiler öncelikle bugünkü basın toplantımıza hoş geldiniz. Sözlerimin başında hepiniz saygıyla hürmetle selamlıyorum. Türkiye için gerçekten önemli bir demokratik dönemece doğru gidiyoruz. İyi parti olarak Afyonkarahisar’ da milletin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde dersimize iyi çalışmış olarak, inşallah yerel yönetimi devralmaya ve milletimize layık […]

Toplantıda projelerini tanıtan Koçak: “Değerli basın mensubu arkadaşlarım değerli yol arkadaşlarım hanımefendiler beyefendiler öncelikle bugünkü basın toplantımıza hoş geldiniz. Sözlerimin başında hepiniz saygıyla hürmetle selamlıyorum. Türkiye için gerçekten önemli bir demokratik dönemece doğru gidiyoruz. İyi parti olarak Afyonkarahisar’ da milletin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde dersimize iyi çalışmış olarak, inşallah yerel yönetimi devralmaya ve milletimize layık bir belediyecilik sergilemeye doğru adım adım ilerliyoruz. Tabi burada başlarken de söyledik biz Afyonkarahisar’ın tamamını kucaklayacağımızı Afyonkarahisar’ ın fakir zengin ayrımı yapmadan özellikle sessiz çoğunluğun mazlumların çaresizlerin sesi olacağımızı yaşantımızda da sergileyerek geleceğimize doğru adım adım ilerliyoruz” dedi. Koçak sözlerine; “ biz mazinin bekçisiyiz, geleceğin de köprüsüyüz Allah’ın izniyle” diyerek devam etti.


 Konuşmasında muhtar adaylarının yaşadıkları seçim heyecanına da değinen Koçak; “Şimdi bu yürüyüş içerisinde muhtarlarımızda da heyecanlarımız var. Muhtarlar demokrasimizin temel taşlarıdır. Milletimizin iradesine her zaman saygılıyız. Hangi muhtarımız belediye başkanı olarak bizimle çalışmak için seçer gönderirseniz onlarla seve seve canla başla çalışırız. Muhtarlarımızla Afyonkarahisarımıza en güzel örnekleri sergileyeceğiz. Hepsi bizim kardeşimiz hepsine saygı duyuyoruz. Afyon tabiri ile el önüne düşmek kolay değildir. Millete hizmete talip olmak millete hizmette bende varım demek kolay değil” diyerek bu yola baş koymuş tüm muhtar adaylarını tebrik etti.


DEV TEMATİK TERMAL HAVUZ PROJESİ


Koçak’ın basına ve halka tanıttığı ikinci projesi ise dev tematik termal havuz projesi.prejenin detaylarını veren Koçak: “Türkiye’nin en büyük dev tematik termal havuzunu Afyonkarahisarımız da yapacağız. 4 mevsim inanılmaz eğlence Afyonkarahisar da olacak. Açılır kapalı dev termal havuz ve içerisinde botanik bahçesi olacak. Dev yüzme havuzları şelaleler, yapay sahil yürüyüş alanları ile ayrı bir mekan oluşturacağız. İnsanlarımızın büyük düşünmesi için projelerimize dev ismini veriyoruz. Yapılanlarla yetinmeyerek daha büyüğünü daha genişini yapmak istiyoruz. Haftasonlarında Eskişehir’e Antalya’ya giden insanlarımızın şehirlerinde kalarak sosyal ihtiyaçlarını sağlamış olacağız” dedi.


BALON TURİZMİ


Koçak, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurulduğu bu topraklarda Kocatepe’nin neredeyse 100. Yılına girildiğini ifade ederek  arzu edilen noktaya taşınamadığından yakındı. Koçak bununla ilgili şu ifadeleri kullandı: “ Bugün Kocatepe’nin Çanakkale gibi ihya edilmesi ve her ay yüz binlerce insanın Kocatepe’yi ziyaret ederek şehrimizin ekonomisine ciddi katkı sağlaması, aynı zamanda tarihe karşı sorumluluğumuzu yerine getirmek gibi bir mecburiyetimiz var. Bu nedenle Afyonkarahisar’ ı balon turizmine açacağız.  İnsanımız şehrinin tarihi yerlerini panoramik şekilde gözlemleyecekler. Yerli ve yabancı turistlerimize rehber hizmeti de verilmesini sağlayacağız” dedi.


UYDUKENT ALTYAPI


Afyonkarahisar’ın en büyük probleminin altyapı olduğunu belirten Koçak Belediye Başkanı seçildiğinde ilk işi olarak belirttiği altyapı problemini çözeceğini ifade etti. Koçak altyapı ile ilgili halktan kendisine birçok problemin iletildiğini belirterek: “İnsanlarımızın her yağışta etkilenmesinden, mağdur olmasından rahatsızız. Bundan dolayı yapacağımız ilk işlerden bir tanesi altyapı sorununu çözmek. Sadece Uydukent’ te değil erenler bölgesinde de altyapı ile ilgili sorunlarımız bulunmakta. Belediyenin en önemli hizmeti altyapıdır bu sorunu en hızlı şekilde çözeceğiz. Yarım kalanları tamamlayıp olmayanları gerçekleştireceğiz. Biz Afyokarahisar’ ın geleceğine talibiz. Hoşgörü içerisinde seçimleri gerçekleştirelim. Bu millet hizmet bekliyor, aş bekliyor, iş bekliyor. Kavgaya vaktimiz yok, bizim sevgiye ihtiyacımız var” dedi.


Temiz siyasetten yana olduğunu belirten Koçak, vatandaşın kendisinden daha büyük projeler beklediğini belirterek daha çok çalışacaklarını ifade etti. Yurt içi yurt dışı yatırımcıları Afyonkarahisar’ a getireceklerini de söyleyen Koçak mazlumların sesi olacaklarını belirtti.


 


 


 


 

Hisar Gazetesi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı
Arabuluculuk ve tahkim uygulamaları eğitimi verecek

Arabuluculuk ve tahkim uygulamaları eğitimi verecek

Eylül 30, 2021, Arabuluculuk ve tahkim uygulamaları eğitimi verecek için yorumlar kapalı
Milletvekili Taytak’ın çabaları sonuç verdi  Sinanpaşa’ya KOSGEB Temsilciliği açılacak

Milletvekili Taytak’ın çabaları sonuç verdi Sinanpaşa’ya KOSGEB Temsilciliği açılacak

Eylül 30, 2021, Milletvekili Taytak’ın çabaları sonuç verdi Sinanpaşa’ya KOSGEB Temsilciliği açılacak için yorumlar kapalı
Uzun Çarşı esnafından  düzenlemeye tam destek    

Uzun Çarşı esnafından düzenlemeye tam destek    

Eylül 30, 2021, Uzun Çarşı esnafından düzenlemeye tam destek     için yorumlar kapalı
Balmahmut Köyü’nde şifalı bitki hasadı

Balmahmut Köyü’nde şifalı bitki hasadı

Eylül 30, 2021, Balmahmut Köyü’nde şifalı bitki hasadı için yorumlar kapalı
AK Parti’de kurucu üyeler bir araya geldi

AK Parti’de kurucu üyeler bir araya geldi

Eylül 30, 2021, AK Parti’de kurucu üyeler bir araya geldi için yorumlar kapalı