• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Medya patronu ünlü şarkıcıyı darp etti

Medya patronu ünlü şarkıcıyı darp etti

Olay 6 Şubat günü meydana geldi. Ünlü şarkıcı Berrin Sulari, Medya Grup Canlar TV’de haftada bir gün sunuculuk yapıyordu. Aynı katta faaliyet gösteren TELE1 isimli televizyon kanalında olay günü Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç vardı. Sulari, belediye başkanını kanalına davet ederek kahve içmek istediğimi söyledi. TELE1’in sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Merdan Yanardağ, Sulari’nin teklifi […]

Olay 6 Şubat günü meydana geldi. Ünlü şarkıcı Berrin Sulari, Medya Grup Canlar TV’de haftada bir gün sunuculuk yapıyordu. Aynı katta faaliyet gösteren TELE1 isimli televizyon kanalında olay günü Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç vardı. Sulari, belediye başkanını kanalına davet ederek kahve içmek istediğimi söyledi. TELE1’in sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Merdan Yanardağ, Sulari’nin teklifi sonrası genç kadını kolundan tutup odasından fırlattı. ‘Sen kimsin ki benim misafirimle konuşuyorsun?’ diyerek hakaret içerikli sözler sarf etti. Yanardağ’ın talimatı sonrası yardımcısı Hasan Ali Sarıkaya genç kadını tartaklayarak asansöre fırlattı.

‘O BİZİM PEYGAMBERİMİZ’

Aldığı darbeler sonrası sunuculuk yaptığı kanala geri dönen Sulari, kendi Genel Yayın Yönetmeni olan Tamer Gül’e yaşadığı darp olayını anlattı. Sunucusunun anlattıkları karşısında şoke olan Gül, Yanardağ ile görüşmek için TELE1’e indi. Hasan Ali Sarıkaya ile karşılaşan Gül, yaşananları öğrenmek istediği sırada ‘Merdan beyle görüşemezsin. O bizim peygamberimiz’ dedi. Duydukları karşısında şoke olan Gül de, Sarıkaya tarafından tartaklandı.

SAVCILIK SORUŞTURMA BAŞLATTI

Polisi arayarak yardım isteyen Gül ve şarkıcı Berrin Sulari, TELE1’in sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Merdan Yanardağ ile yardımcısı Hasan Ali Sarıkaya’dan şikâyetçi oldu. Olayla ilgili İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlattı.

https://www.sabah.com.tr/ Sabah.com.tr internet sitesinden alınmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı