• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Mermer İhtisas Organize Sanayi toplantısı yapıldı

Mermer İhtisas Organize Sanayi toplantısı yapıldı

Vali Mustafa Tutulmaz başkanlığında İscehisar OSB’de yapılan toplantıya İlçe Kaymakamı Ahmet Nuri Demir, Belediye Başkanı Ahmet Şahin ve Müteşebbis Heyet Üyeleri katıldı.  Toplanın açılış konuşmasını yapan Vali Mustafa Tutulmaz: “İlimiz ve ilçelerimizin kalkınması için lokomotifi konumunda olan Organize Sanayi Bölgelerimizin çalışmalarını yakından takip etmekteyim. Çünkü OSB’lerde yürütülen çalışmalar ve faaliyetler işadamlarımızı, çalışanları, ekonomiyi, […]

Vali Mustafa Tutulmaz başkanlığında İscehisar OSB’de yapılan toplantıya İlçe Kaymakamı Ahmet Nuri Demir, Belediye Başkanı Ahmet Şahin ve Müteşebbis Heyet Üyeleri katıldı.


 Toplanın açılış konuşmasını yapan Vali Mustafa Tutulmaz: “İlimiz ve ilçelerimizin kalkınması için lokomotifi konumunda olan Organize Sanayi Bölgelerimizin çalışmalarını yakından takip etmekteyim. Çünkü OSB’lerde yürütülen çalışmalar ve faaliyetler işadamlarımızı, çalışanları, ekonomiyi, kalkınmayı doğal olarak ilimizi ve ülkemizi etkilemektedir. Hiçbir Organize Sanayi Bölgemizi diğerlerinden ayrı gözetmeksizin onların büyümesini, daha çok işadamı, müteşebbis ve girişimcilere hitap etmesi için Valilik olarak elimizden gelen gayreti göstermekteyiz. Bu kapsamda İscehisar Mermer Organize Sanayi Bölgesinin çalışmalarını da takip ediyor ve bu çalışmaları önemsiyorum. Mevcutta olan OSB’lerini de daha iyi konuma getirmek için çalışmalarımızı sürdürdüğümüzü belirtirken bu anlamda gerçekleştirdiğimiz toplantının hayırlara vesile olmasını temenni ederim”dedi.


 Gündem maddelerinin görüşülmesiyle devam eden toplantısı karşılıklı bilgi alışverişinde bulunmasıyla sona erdi.


 Toplantı sonrası inşaatı devam eden Mermer Akademisi Eğitim Merkezi ile İscehisar Küçük Sanayi Sitesinde bulunan ve el işçiliği ile sanatsal ürünler üreten atölyelerde de incelemelerde bulunan Vali Mustafa Tutulmaz, atölye sahiplerinden üretilen ürünler ile pazarlaması hakkında bilgiler alarak hayırlı işler ve bol kazançlar temennisinde bulundu.

Hisar Gazetesi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı