• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
“Milletin ekmeğiyle oynayanı Yüce Yaradan da, Yüce Türk Milleti de, ekmek de çarpar!”

“Milletin ekmeğiyle oynayanı Yüce Yaradan da, Yüce Türk Milleti de, ekmek de çarpar!”

Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Tarım ve Orman Bakanlığı’nın yayınladığı, İBB’nin mobil büfeler ile ekmek satışını yasaklamaya yönelik genelgesi hakkında açıklamada bulundu. Sosyal Medya hesabı üzerinden iktidara eleştiride bulunan Genel Başkan Uysal, “Milletin ekmeğiyle oynayanı Yüce Yaradan da, Yüce Türk Milleti de, ekmek de çarpar” dedi. Uysal sözlerine şöyle devam etti; “Utanmadan milletin ekmeğiyle […]

Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Tarım ve Orman Bakanlığı’nın yayınladığı, İBB’nin mobil büfeler ile ekmek satışını yasaklamaya yönelik genelgesi hakkında açıklamada bulundu.

Sosyal Medya hesabı üzerinden iktidara eleştiride bulunan Genel Başkan Uysal, “Milletin ekmeğiyle oynayanı Yüce Yaradan da, Yüce Türk Milleti de, ekmek de çarpar” dedi. Uysal sözlerine şöyle devam etti; “Utanmadan milletin ekmeğiyle oynandığını ifade ederek, “Oldu olacak AKP dışında kimse yardım yapamaz diye düzenleme yapsınlar” diye konuştu.

BU KADAR KÖTÜLÜĞÜ BU ÜLKE HAK ETMİYOR

Uysal, şu görüşleri ifade etti: “Oldu olacak; ‘Ak Parti hükümeti, belediyeleri ve yedeğindeki dernek, vakıfların dışında hiçbir kurum ve kuruluş, siyasi parti ve belediyeler vatandaşa yardım yapamaz, hizmet götüremez’ diye bir düzenleme yapsınlar. Bu kadar kötülüğü bu ülke hak etmiyor! Yazık! Eyyy Ak Parti Covid 19 vaka sayılarını manipüle ettiniz, milletin canı ile oynadınız. Enflasyon rakamlarıyla oynadınız milletin bütçesinden çaldınız. Şimdi hem insanlarımızı işsizliğe, açlığa mahkûm ettiniz hem de utanmadan, ekmeğiyle oynuyorsunuz. Ey Ak Parti Bilesiniz ki; milletin ekmeğiyle oynayanı Yüce Yaradan da, Yüce Türk Milleti de, ekmek de çarpar” diyerek sözlerini tamamladı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı