• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Minikler kitap okumayı seviyor

Minikler kitap okumayı seviyor

Kurtuluş İhsan Küçükarslan İlkokulu 3/B sınıfı öğrencileri kitap okuma alışkanlıklarını öğretmenleri Serdar Paltacı tarafından hayata geçirilen ”5 Dakika Bile Olsa Kitap Okumak’’ projesiyle kitap okuma alışkanlıklarını kazanıyorlar. Sınıf öğretmeni Serdar Paltacı, konu ile ilgili açıklamalarında, ”Sınıfımızda öğrencilerimizin kitap okuma alışkanlıklarını kazanmaları için ”5 Dakika Bile Olsa Kitap Okumak’’ isimli güzel bir proje başlattık. Öğrencilerimiz kitap […]

Kurtuluş İhsan Küçükarslan İlkokulu 3/B sınıfı öğrencileri kitap okuma alışkanlıklarını öğretmenleri Serdar Paltacı tarafından hayata geçirilen ”5 Dakika Bile Olsa Kitap Okumak’’ projesiyle kitap okuma alışkanlıklarını kazanıyorlar. Sınıf öğretmeni Serdar Paltacı, konu ile ilgili açıklamalarında, ”Sınıfımızda öğrencilerimizin kitap okuma alışkanlıklarını kazanmaları için ”5 Dakika Bile Olsa Kitap Okumak’’ isimli güzel bir proje başlattık. Öğrencilerimiz kitap okudukça hem kitapları seviyorlar, hem de kitaplarla dost oluyorlar. Biz öğrencilerimizin daha kültürel bir etkene sahip olmalarını, hem de kitap okuma alışkanlıklarını kazanmalarını sağlamak amacıyla projemizi hayata geçirdik’’ dedi.


Sınıfı öğrencilerinden Aysima Dönmez, ”Öğretmenimizin güzel projesi ile her gün kitap okuyarak dersimize başlıyoruz. Kitap okuma alışkanlığımızı kazanmamızı sağlayan öğretmenimiz Serdar Paltacı’yı çok seviyoruz. Tüm arkadaşlarımızın kitap okumasını tavsiye ediyorum’’ dedi.


Bir diğer öğrenci İsmail Turhan ise, açıklamalarında, ”Kitap okuma alışkanlığımızı öğretmenimiz sayesinde geliştiriyor, kitapları seviyoruz. Kitap okumak bence dünyanın en güzel etkenlerinden birisi diye düşünüyorum. Herkesin kitap okumasını tavsiye ediyorum’’ açıklamalarına yer verdi.

Hisar Gazetesi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı