• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
“Muhatabımız STK’lar olacak”

“Muhatabımız STK’lar olacak”

Belediye başkan adayı Mehmet Zeybek 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler öncesi, Afyonkarahisar Ağaç İşleri Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Suat Diler, Hizmet-İş Sendika Başkanı İbrahim Gürbüz, Afyonkarahisar Ziraat Odası Başkanı Ahmet Çankaya, Öz Büro-İş Sendikası Başkanı Selami Ata ve Türk Harb-İş İl Temsilcisi Yasin Öztürk’ü ziyaret etti. Zeybek, oda ve sendika başkanlarının talep ve isteklerini […]

Belediye başkan adayı Mehmet Zeybek 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler öncesi, Afyonkarahisar Ağaç İşleri Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Suat Diler, Hizmet-İş Sendika Başkanı İbrahim Gürbüz, Afyonkarahisar Ziraat Odası Başkanı Ahmet Çankaya, Öz Büro-İş Sendikası Başkanı Selami Ata ve Türk Harb-İş İl Temsilcisi Yasin Öztürk’ü ziyaret etti. Zeybek, oda ve sendika başkanlarının talep ve isteklerini dinledi.


 


“İhalelerde muhataplarım STK’lar olacak”Zeybek ziyaretlerde yaptığı konuşmada, “Afyonkarahisar Ağaç İşleri Esnaf ve Sanatkârlar Odası, Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği binasında hizmet veren tek oda. Üyelerinizin ve odanızın bir takım sıkıntıları olduğunu biliyorum. Rahmetli İbrahim Kavas’ın ileri görüşlülüğü ile 2. Küçük Sanayi’ye modern bir birlik binası kazandırdı. Suat başkanımız 2014 yılında seçildiğinden bu yana odası iyi işler yapmaya çalışıyor. Seçim süresince odalarımızı ve esnafımızı ziyaret ediyorum. Bazı odaların yer bulma sıkıntısı ve üye azlığından dolayı kapanma tehlikesiyle karşı karşıya. 1. Küçük Sanayi’de dükkânı olan mobilyacı arkadaşlarımızın dükkânları var. Bana sürekli ‘eski sanayi taşınacak mı’ diye soruyorlar. Seçilmemiz halinde tarafsız, adil bir şekilde bu konu üzerinde çalışmalar yapacağız. 2. Küçük Sanayi’deki esnafımıza mağdur etmeyeceğiz. Belediyede mobilya konusunda bir ihale olunca muhatabım Afyonkarahisar Ağaç İşleri Esnaf ve Sanatkârlar Odası olacak. Odanın daha fazla aktif olması için faaliyetlerine her türlü destek vereceğim. Mesela bir fuara gidecekseniz. Araç konusunda destek vereceğim. Yani sizlere her türlü desteğe hazırım” dedi.


 


“Halkımızdan ciddi bir teveccüh var”


 


Öz Büro-İş Sendikası Başkanlığı ziyaretinde sendika üyelerine seslenen Zeybek, “AK Parti seçim koordinasyon merkezinin yapmış olduğu program çerçevesinde arkadaşlarımızla birlikte burayı altıncı sivil toplum örgütü olarak ziyaret ediyoruz. AK Parti olarak sahadayız ve inşallah sıkıntı gözükmüyor. Milletimiz bunun bilincinde.Halkımız nereye oy vereceğini ve hizmetin kimler tarafından geleceğinibiliyor. Bugüne kadar yapılan hizmetleri birebir yakından takip ediyoruz. Bizde halkımızın isteklerine, taleplerine kulak vererek ortak akılla belediyeyi yöneteceğimizi ifade ediyoruz. İyi bir görüş alış verişi oluyor. Halkımızdan memnunuz. İl Başkanlığı dönemimde de halkımız mahcup etmedi, belediye başkanlığı adaylığı sürecinde de bizleri mahcup etmeyeceğine inanıyorum. Bizim hesap etmediğimiz bir şekilde destek veriyorlar. Halkımızın ciddi bir teveccühü söz konusu. 31 Mart’ta yapılacak seçimlerde de inşallah bizi yanıltmayacaklarından eminiz. İnşallah 31 Mart’ta sonraki süreçte sorunları biliyoruz, sorunları arkadaşlarla yerinde istişare edip çözüme kavuşturacağız” ifadelerini kullandı.Başkan adayı Zeybek’in ziyaretlerine, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk, Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, İl yönetiminden Mustafa Kardaş, Yakup Yılmaz, Davut Yılmaz, Osman Ulupınar ve Merkez İlçe yönetim kurulu üyesi İsmail Kızılçay eşlik etti.


 

Hisar Gazetesi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı
Arabuluculuk ve tahkim uygulamaları eğitimi verecek

Arabuluculuk ve tahkim uygulamaları eğitimi verecek

Eylül 30, 2021, Arabuluculuk ve tahkim uygulamaları eğitimi verecek için yorumlar kapalı
Milletvekili Taytak’ın çabaları sonuç verdi  Sinanpaşa’ya KOSGEB Temsilciliği açılacak

Milletvekili Taytak’ın çabaları sonuç verdi Sinanpaşa’ya KOSGEB Temsilciliği açılacak

Eylül 30, 2021, Milletvekili Taytak’ın çabaları sonuç verdi Sinanpaşa’ya KOSGEB Temsilciliği açılacak için yorumlar kapalı
Uzun Çarşı esnafından  düzenlemeye tam destek    

Uzun Çarşı esnafından düzenlemeye tam destek    

Eylül 30, 2021, Uzun Çarşı esnafından düzenlemeye tam destek     için yorumlar kapalı
Balmahmut Köyü’nde şifalı bitki hasadı

Balmahmut Köyü’nde şifalı bitki hasadı

Eylül 30, 2021, Balmahmut Köyü’nde şifalı bitki hasadı için yorumlar kapalı
AK Parti’de kurucu üyeler bir araya geldi

AK Parti’de kurucu üyeler bir araya geldi

Eylül 30, 2021, AK Parti’de kurucu üyeler bir araya geldi için yorumlar kapalı