• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Okullararası Puanlı Atletizm seçmeleri start alıyor

Okullararası Puanlı Atletizm seçmeleri start alıyor

GHSİM- Afyonkarahisar Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Milli Eğitim Müdürlüğü’nün düzenlediği Okullararası Puanlı Atletizm İl Birinciliği yarışları Atletizm Tartan Pistinde başladı.   Atletizm İl Temsilcisi Mehmet Kaya yönetiminde yapılacak olan il birinciliği İlköğretim minikler, yıldızlar, ve liseli gençler kategorisinde bayan ve erkekler dalında gerçekleşecek.. Küçük Kızlarda 100 metre, […]

GHSİM- Afyonkarahisar Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Milli Eğitim Müdürlüğü’nün düzenlediği Okullararası Puanlı Atletizm İl Birinciliği yarışları Atletizm Tartan Pistinde başladı.


 


Atletizm İl Temsilcisi Mehmet Kaya yönetiminde yapılacak olan il birinciliği İlköğretim minikler, yıldızlar, ve liseli gençler kategorisinde bayan ve erkekler dalında gerçekleşecek.. Küçük Kızlarda 100 metre, 800 metre yarışlarının yanı sıra fırlatma topu, uzun atlama ve 4×100 bayrak yarışları yapıldı. Küçük erkeklerde ise 100 metre, 1000 metre top fırlatma topu, uzun atlama ve 4×100 bayrak yarışları yapıalcak.. Yıldız kızlarda 100 metre, 200 metre, 400 metre, 800 metre, bin 500 metre, 100 metre engelli, gülle atma, disk atma, yüksek atlama, uzun atlama, 4×100 bayrak yarışları gerçekleşecek. Yıldız erkeklerde: 100 metre, 200 metre, 400 metre, 800 metre, 3 Bin metre, 100 metre engelli, gülle atma, disk atma, yüksek atlama, uzun atlama, üç adım atlama, 4×100 bayrak yarışları yapılacak. Genç bayanlarda 100 metre, 200 metre, 400 metre, 800 metre, bin 500 metre, 100 metre engelli, 200 metre engelli, yüksek atlama, sırıkla atlama, üç adım atlama, disk atma, cirit atma, gülle atma ve İsveç Bayrak yarışları olacak.. Lise genç erkeklerde bu branşların yanı sıra 3 bin metre ve 110 metre engelli yarışlarıda gerçekleşecek. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Atletizm Tartan Pistte yapılan ve Nefes kesen yarışlarda sporcular dereceye girmek için yoğun bir mücadele sergileyecek.


GRUP ŞAMPİYONASINA GİDECEKLER


 Çok sayıda hakemin görev yaptığı Puanlı Atletizm İl Birinciliği yarışları, üç gün sürecek. Atletizm İl Temsilcisi Mehmet Kaya, Afyonkarahisar’da yapılan Puanlı Atletizm İl Birinciliği Yarışlarında küçükler ve yıldızlarda başarılı olan sporcuların grup birinciliğinde Afyonkarahisar’u temsil edeceklerini söyledi. Afyonkarahisar Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü İsmail Barın’da, yarışlara katılan sporcular, antrenörler ve hakemlere başarılar diledi.


 

Hisar Gazetesi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı