• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Özürleri Kabahatinden beter………

Özürleri Kabahatinden beter………

Tahincioğlu Basketbol Süper ligde mücadele eden Afyon Belediye Spor, lig de oynadığı 13 maçtan normal sürede üç, uzatmada bir olmak üzere toplamda dört galibiyet alabilirken 9 mağlubiyetle 14. haftayı geride bırakırken 16 puan topladı ve ligin 13. Sırasında yer aldı. Evinde oynadığı 6 maçtan sadece 2’sinde galibiyet aldı……. Tüm Afyon halkının […]

Tahincioğlu Basketbol Süper ligde mücadele eden Afyon Belediye Spor, lig de oynadığı 13 maçtan normal sürede üç, uzatmada bir olmak üzere toplamda dört galibiyet alabilirken 9 mağlubiyetle 14. haftayı geride bırakırken 16 puan topladı ve ligin 13. Sırasında yer aldı.


Evinde oynadığı 6 maçtan sadece 2’sinde galibiyet aldı…….


Tüm Afyon halkının ve il protokolünün büyük desteğini arkasına almış Basketbol takımı sezon başında oldukça iddialı idi ancak ilk 6 haftada sadece tek galibiyet alması bu günlerin habercisi olmuştu.


Bugüne kadar başarısızlık ve kötü tabloya rağmen salonu sürekli dolduran taraftar basketbol kulübünden desteğini hiç eksik etmeyip takımın arkasında durdu.


Kulübün çok önemli iki oyuncusu Tyrus McGee ve Marcos Knight gecikmiş alacaklarının ocak ayında ödenmesini kabul ettiklerini kulüp yönetimine sözlü olarak beyan etmiş olmalarına rağmen sözleşmelerinden doğan haklarını kullanarak Afyon belediye kulübünden ayrılmaları taraftarın sabrını tüketti.


Parayı başkası veriyor düdüğü kendileri çalıyor


Keçiler oynayacağı dört beş maçı kazanmış olsa ligi hedeflediği yerde bitirme şansı olabilecekken kaybettiği oyuncular nedeniyle hem maddi olarak zarara girdi hem de yerlerine transfer gerçekleştirmeleri mümkün olmayacağı için takımı büyük riske soktular.


Parkedeki başarısızlığa yönetim hataları eklenince taraftar sert tepki gösterdi.


Taraftar “Para belediyeden, Otel belediyeden yapacakları doğru düzgün sözleşme, Şık şık takım giyip ortada gezinen profesyonel ekibe ve oyunculara çömert davranan yönetime, Afyon’un hayallerini ve kazanımlarını hafife almayın “dedi.


Moral vermeye gittiler – Moralleri bozuldu….


Afyonu tarihinde ilk kez süper ligde yer alan basketbol takımına kavuşturan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ve Vali Mustafa Tutulmaz daha önce planlanmış olmamasına rağmen takıma moral ziyaret gerçekleştirdikleri perşembe gecesi, bu tatsız olayı öğrendiler.


İlimizdeki profesyonel futbol, basketbol ve voleybol küplerine çok büyük destek veren Vali Tutulmaz ve Başkan çoban tesislerden moralsiz ayrıldılar.  Bunca problem yaşanırken Cuma günü üç beş kelimelik sosyal medya mesajı ile durumu kurtardıklarını zanneden Basketbol yönetim kurulu üyeleri “özrü kabahatinden beter “ dedirti. Alaattin Yeşilçay


 

Hisar Gazetesi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı