• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Rektör Karakaş’a ziyaretler sürüyor

Rektör Karakaş’a ziyaretler sürüyor

  Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, hayırlı olsun ziyareti için gelen misafirlerini makamında kabul etti.   Gerçekleştirilen ziyaretlere Sandıklı Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Koray Gürpınar ile Müdür Yardımcıları Öğr. Gör. Nursel Çitil ve Öğr. Gör. Yunus Yılan, Afyonkarahisarlı İş Adamları Nevzat Ballıpınar ile Sıtkı Ballıpınar katıldı. Afyonkarahisar Ticaret ve […]

 

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, hayırlı olsun ziyareti için gelen misafirlerini makamında kabul etti.

 

Gerçekleştirilen ziyaretlere Sandıklı Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Koray Gürpınar ile Müdür Yardımcıları Öğr. Gör. Nursel Çitil ve Öğr. Gör. Yunus Yılan, Afyonkarahisarlı İş Adamları Nevzat Ballıpınar ile Sıtkı Ballıpınar katıldı. Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Genç Girişimciler Kurulu adına gerçekleştirilen ziyarette ise Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Mustafa Özkan, Başkan Yardımcıları Kerem Güzel ve Nurettin Karaman ile birlikte Yönetim Kurulu Üyeleri Burak Aşkın, İzzet Mollaoğlu, Özgün Çiçek ve Mehmet Kolaylı yer aldı.

Rektör Karakaş hayırlı olsun ziyaretleri kapsamında ayrıca Erkmen Belediye Başkanı Memduh Kuş ve Emirdağ Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Mustafa Kemal Yıldız, Müdür Yardımcıları Dr. Öğr. Üyesi Akif Abdullah ve Öğr. Gör. Fatma Topuz Eryürük ile birlikte akademik ve idari personellerden Erhan Babaç, Osman Kazancı, Mehmet Alper Şen, Burcu Hurma, Ayça Güzeldereli Yılmaz, Hülya Mutlu, Abdullah Taytak, Erdal Ergün, Mehmet Ali Erfidan, Zafer Kardeş, Yasin Keserbaş, Ayhan Çetin, Ferhat Uygun, Yunus Ahmet Mumyakmaz ve Ayfer Elmacı’yı da kabul etti.

Ziyarette misafirleri Rektör Karakaş’a yeni görevinde başarılar diledi. Rektör Karakaş ise nazik ziyaretleri nedeniyle misafirlerine teşekkür etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı