• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Rektör Koçak, Serteser’i ziyaret etti

Rektör Koçak, Serteser’i ziyaret etti

  Okan Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Mustafa Koçak, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret etti. Okan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Koçak, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu. “DİNAMİK BİR BAŞKAN” Rektör Koçak, ziyaret dolayısıyla yaptığı açıklamada, “Ben Afyonkarahisarlıyım. 16 yaşımdan beri İstanbul’da […]

 

Okan Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Mustafa Koçak, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret etti.

Okan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Koçak, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu.

“DİNAMİK BİR BAŞKAN”

Rektör Koçak, ziyaret dolayısıyla yaptığı açıklamada, “Ben Afyonkarahisarlıyım. 16 yaşımdan beri İstanbul’da bulunuyorum. Okan Üniversitesi Rektörü’yüm. Afyon’a rektör olarak ilk defa geldim. Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Hüsnü Serteser, dinamik bir Başkan, benim de yakın dostum, sevgili kardeşim. O’nu ziyaret etmek istedim. O’nun nezdinde sanayicilerimizi, işadamlarımızı ve tüccarlarımızı ziyaret etmiş oluyorum” dedi.

“AFYONLU OLMAKLA GURUR DUYDUK”

Afyonkarahisarlılar’ın bulunduğu her konumda önemli hizmetlere imza attıklarını kaydeden Koçak, “Afyonlu hemşehrilerimiz, bulundukları her yerde sessiz sedasız büyük hizmetler yapıyorlar. Şu dönemde ve bundan önceki dönemde İstanbul’da bir üniversitenin rektörlük makamına erişmiş tek Afyonlu benim. Her zaman Afyonlu olmakla gurur duyduk. Çıktığımız topraklara ne yapabiliriz diye düşündük. Afyon’a tanıtım için geldik. Her yıl geliyoruz. Yarın NG Afyon Otel’de 1200-1500 Afyonlu, üniversiteye hazırlanan öğrencimiz var. Onlara yol göstermek için geldik” ifadelerini kullandı.

SERTESER TEBRİK ETTİ

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser de ziyaret dolayısıyla memnuniyetini dile getirdi. Serteser, “Öncelikle kıymetli hocama ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Hocam Afyon’un yetiştirdiği mümtaz insanlardan, Afyon’dan uzakta olup da Afyon’u unutmayan değerli büyüklerimizdendir. Biz de sık sık görüşürüz. İrtibatımız hiç kopmadı. Bizi sayın hocam Afyon Eğitim Vakfı’nda da uzun yıllardır destekliyor. Kendisinin de belirttiği gibi 2 ay önce Rektör oldu. Çok mutlu olduk, şeref duyduk. Okan Üniversitesi’ne ve eğitim hayatına da çok büyük katkıları olan hocamızı bir kez daha bu vesile ile tebrik etmek istiyorum. Şehrimize ve üniversitesine katkılarının artarak süreceğini düşünüyorum” şeklinde konuştu.

AFYON’A YAKIŞAN BİR BİNA

Serteser, Okan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Koçak’a ATSO Hizmet Binası hakkında da bilgi verdi. Başkanlık Makamı, Fuaye, Meclis Salonu ve Konferans Salonu ile Güneş Enerjisi Sistemi’ni inceleyen Koçak, “Bu bina gerçekten çok güzel olmuş. Bu binanın yapılmasında emeği geçen başta Sayın Hüsnü Serteser olmak üzere herkese teşekkür etmek gerekiyor. Afyonkarahisar’a yakışan bir hizmet binası olmuş” dedi.

www.afyonkarahisartso.org.tr

Dörtyol Mah. 2078. Sokak No:11 03040 Afyonkarahisar

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı