• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Saadet Partisi Emekliler Derneğini ziyaret etti

Saadet Partisi Emekliler Derneğini ziyaret etti

Saadet Partisi’nin Nisan ayında başlattığı “Seçim İttifakı” değil “Geçim İttifakı” projesi kapsamında, bu hafta işçi kongresi düzenlenecek. Bu kapsamda Merkez ilçe başkan yardımcısı Erhan Akpınar ,ilçe başkan yardımcısı Hüseyin Ayva ve il yönetiminden İlyas Dikici Emekliler derneğine ziyaret gerçekleştirdi. HALKIMIZ BORÇ BATAĞINDA BOCALAMAKTADIR Konu ile ilgili açıklama yapan Akpınar; “Milli Görüş Partileri, yarım asırdır üzerinde […]

Saadet Partisi’nin Nisan ayında başlattığı “Seçim İttifakı” değil “Geçim İttifakı” projesi kapsamında, bu hafta işçi kongresi düzenlenecek.

Bu kapsamda Merkez ilçe başkan yardımcısı Erhan Akpınar ,ilçe başkan yardımcısı Hüseyin Ayva ve il yönetiminden İlyas Dikici Emekliler derneğine ziyaret gerçekleştirdi.

HALKIMIZ BORÇ BATAĞINDA BOCALAMAKTADIR

Konu ile ilgili açıklama yapan Akpınar; “Milli Görüş Partileri, yarım asırdır üzerinde hassasiyetle durduğu herkesin hak ettiğini alabildiği Adil bir Düzen’in kurulması için mücadele veriyor. Bunun için toplumumuzun her kesimini kucaklayarak birçok farklı çalışmalar gerçekleştiriyor. Yanlış ekonomik politikaların uygulanması sebebiyle bugün geldiğimiz noktada devletimiz de halkımız da borç batağında bocalamaktadır. Toplumumuzun hemen her kesimi “geçim derdi” ile boğuşuyor.  Bunun tek çözüm yolu; planlı, programlı, üretim ve istihdama yönelik yatırımlar yaparak, israftan kaçarak adil paylaşımı sağlamaktır. Bunun ise Faiz-borç sarmalı bir sistemle yapılamayacağı artık ayan beyan ortadadır” ifadelerini kullandı.

“GEÇİM İTTİFAK’INDA BULUŞUYORUZ”

Akpınar Haziran’da (yarın) yapılacak olan ‘İşçi Kongresi’ne çevrimiçi olarak, zoom platformu üzerinden herkesin katılabileceğini belirterek, “Bu ziyaretlerimizle  halkımızı bilgilendirme çalışmalarımızı yapıyoruz. Hayat pahalılığına, Adaletsiz gelir dağılımına, Üretmeyen ekonomiye, İşsizliğe, Ağır vergilere hayır’ diyen herkesle “Geçim İttifak’ında Buluşuyoruz” açıklamasında bulundu. Işçi Emekliler  derneği başkan yardımcısı  Hasan Aytuğ,yönetimden Ahmet Hulusi Akın ve  yönetimden  Birgül Taş katılmış olduğu ziyarette fikir alışverişinde bulunuldu , Erbakan özel sayısı  takdimi ile sona erdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı