• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
SABAH bonzai operasyonunda – Son Dakika Haberler

SABAH bonzai operasyonunda – Son Dakika Haberler

Mühür vurulan uyuşturucu yuvalarına düzenlenen ve en önemli şifresi “Hız” olan operasyonlar mahalle sakinlerinin alkışları, esnafın teşekkürleriyle taçlandı. Baskında yakalanan zehir tacirleri tutuklandı. İşte kendi içlerinde ‘Siyah Elbise’ kuralı bulunan sivil Narkotimler’in uyuşturucu çeteleriyle mücadelesi ve operasyonlarda yaşananlar: İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Narkotimler’in ilk operasyonu Küçükçekmece’de bir uyuşturucu şebekesi oldu. Uzun takip sonrası alıcı kılığında […]

Mühür vurulan uyuşturucu yuvalarına düzenlenen ve en önemli şifresi “Hız” olan operasyonlar mahalle sakinlerinin alkışları, esnafın teşekkürleriyle taçlandı. Baskında yakalanan zehir tacirleri tutuklandı. İşte kendi içlerinde ‘Siyah Elbise’ kuralı bulunan sivil Narkotimler’in uyuşturucu çeteleriyle mücadelesi ve operasyonlarda yaşananlar:
İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Narkotimler’in ilk operasyonu Küçükçekmece’de bir uyuşturucu şebekesi oldu. Uzun takip sonrası alıcı kılığında şebekeyle bağlantı kuran polisler, satışı yapan zehir taciri Ümit B.’nin Bahçelievler’de buluşma noktasına gelmesiyle operasyonun düğmesine bastı.
Satışın yapıldığı dairenin kapısını 22 saniyede koçbaşı ile kıran özel timler Şüpheli Ümit B.’yi suçüstünde yakalarken, özel eğitimli köpeğin de sokulduğu adreste 52 dakika uyuşturucu arandı. Aramalarda ise 8 kilo uyuşturucu bulundu. Ümit B. Metris Cezaevi’ne yerleştirildi.
Fatih’te düzenlenen bir başka operasyonda ise Kocamustafapaşa’da bulunan 2 farklı adrese baskın düzenlendi. 1 kilo 47 gram esrar ve 2 ruhsatsız tabancanın bulunduğu adreste Mehmet S. ve Ali S. gözaltına alındı. İki şüpheli adresten çıkarılırken mahalle sakinleri polisi alkışladı. Esnaf polise teşekkür etti.

ZEHİR TACİRLERİNE RAHAT YOK
Narkotimler, 2018’de düzenledikleri operasyonlarda 1 ton 580 kilo 340 gram uyuşturucu madde ele geçirdi. 736 şüpheliyi gözaltına aldılar. O şüphelilerden 410’u cezaevine yerleştirildi. İstanbul Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’nün 2018’deki tüm operasyonlarında ise 9 ton 153 kilo 633 gram uyuşturucu madde ele geçirildi.

https://www.sabah.com.tr/ Sabah.com.tr internet sitesinden alınmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı