• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
“Sağlık alanında daha etkin olacağız”

“Sağlık alanında daha etkin olacağız”

31 Mart tarihinde yapılacak olan seçimlere sayılı günler kala MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, vatandaşlarla kucaklaşmaya devam ediyor. Sıkmadık el, girmedik gönül bırakmayan Çetinkaya, Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesini ziyaret etti. Çetinkaya’ya, MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, İl Başkanı Mehmet Kocacan, İl Sekreteri Beytullah Bostancı,  MHP Bolvadin Belediye Başkan Adayı […]

31 Mart tarihinde yapılacak olan seçimlere sayılı günler kala MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, vatandaşlarla kucaklaşmaya devam ediyor. Sıkmadık el, girmedik gönül bırakmayan Çetinkaya, Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesini ziyaret etti. Çetinkaya’ya, MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, İl Başkanı Mehmet Kocacan, İl Sekreteri Beytullah Bostancı,  MHP Bolvadin Belediye Başkan Adayı Selahattin Kelekçi ve partiler eşlik etti. Çetinkaya ilk olarak rektörlük binasında bulunan kurum yetkililerini tek tek ziyaret etti. Üniversiteye bağlı sağlık binalarını gezen Çetinkaya, hastalara geçmiş olsun dedi.


 


ÇETİNKAYA, “SAĞLIK ALANINDA DAHA ETKİN OLACAĞIZ”


Afyonkarahisar Belediye Başkanlığını kazandıkları taktirde belediye olarak sağlık alanın daha etkin çalışmalar yapacaklarını söyleyen Çetinkaya, “Afyonkarahisar’da yaşayan vatandaşlarımızın sağlığına önem veriyoruz. Belediye olarak bu konuda biraz geride kaldık ama belediye başkanlığını kazandığımız taktirde sağlık alanında önemli çalışmalara imza atacağız. Halk sağlığı, çevre sağlığı gibi sağlık alanında yapacağımız çalışmalarla vatandaşlarımızın yanında olacağız” dedi.

Hisar Gazetesi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı