• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Sanayicilerden Zeybek’e tam destek

Sanayicilerden Zeybek’e tam destek

AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, 31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala çalışmalarına hız verdi. Gece gündüz demeden vatandaşlarla buluşan Başkan Adayı Zeybek, seçim gününe kadar sıkılmadık el bırakmak istemiyor. Zeybek çalışmalarında hem sanayicileri dinliyor hem de çalışanları. Sanayiciye ve çalışanlara her zaman destek olacağını ifade eden Zeybek, şimdi olduğu gibi seçimlerden sonrada […]

AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, 31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala çalışmalarına hız verdi. Gece gündüz demeden vatandaşlarla buluşan Başkan Adayı Zeybek, seçim gününe kadar sıkılmadık el bırakmak istemiyor. Zeybek çalışmalarında hem sanayicileri dinliyor hem de çalışanları. Sanayiciye ve çalışanlara her zaman destek olacağını ifade eden Zeybek, şimdi olduğu gibi seçimlerden sonrada sanayicilerin yanında olacağını söyledi. Organize Sanayi Bölgesi’nde seçim çalışmalarını sürdüren Zeybek’e AK Parti Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, OSB Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yeşilay, Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk, Belediye Meclis Üye Adayları, İGM Üye Adayları ve partililer eşlik etti.   


 


 


“BATI TÜRKİYE’NİN İLERMESİNİ İSTEMİYOR”


Ziyaretleri sırasında konuşma yapan Başkan Adayı Zeybek, seçimlerin önemine değindi. Yerel seçimlerin Türkiye’nin en zorlu seçimlerinden biri olacağını kaydeden Zeybek; “31 Mart tarihinde bir seçimiz var bu sıradan bir seçim değil. Belediye başkanlığını, Belediye Meclis üyeliklerinin ve muhtarlıkların seçimi değil. Gerek Devlet Bahçeli’nin gerekse de Cumhurbaşkanımızın her konuşmasında ifade ettiği gibi Cumhuriyetin ilanından bu tarafa Türkiye’nin girmiş olduğu en zorlu seçimlerden birisi. Batı ülkelerine el açmadan kendi ekonomik kalkınmasıyla kendisini idare eden bir ülke istemiyorlar. Batı’da buna zaten karşı çıkıyor. İçimizdeki piyonlarını kullanarak ülkemizi karıştırmak için ellerinden gelen gayreti sarf ediyorlar” dedi.


 


“VAR GÜCÜMÜZLE DESTEK VERECEĞİZ”


Seçimlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a var güçleriyle destek verilmesi gerektiğini kaydeden Zeybek; “Afyonkarahisar’da 3 adayız. Birisi MHP’den diğeri de İP denenen illet ittifakın adayı. Her ne kadar CHP’yle İyi Parti bir araya gelmiş gibi gözükseler de işin açıkçası bizlerden, sizlerden gizlenen arkada bir HDP var. Batı illerinde HDP ile ittifak ettiklerinde oy alamayacaklarını biliyorlar. O yüzden bunu gizliyorlar ama ne yaparlarsa yapsınlar bizler teşkilatımızla bunu böyle olmadığını her ortamda gittiğimiz yerde anlatıp izha etmeye çalışıyoruz. Ülkemizin geleceğini düşünüyorsak bayrağımızın inmemesini düşünüyorsak ülkemize ve çocuklarımızın geleceğine sahip çıkma adına Sayın Cumhurbaşkanımıza 31 Mart tarihinde olanca gücümüzle destek vermek durumundayız. Afyonkarahisar bizi hiçbir zaman yanıltmadı, Cumhurbaşkanımızı yanıltmadı ve başımızı öne eğdirtmedi. 31 Mart tarihindeki seçimlerde de inşallah sandıkları patlatırcasına destek vereceklerinden şüphemiz olmadı olmayacakta. Seçildiğimiz takdirde sizlerin her zaman hizmetinde olacağız” dedi.


 


“CUMHURBAŞKANIMIZIN ARKASINDAYIZ”


Milletvekili İbrahim Yurdunuseven ise, Yeni Zelanda’da Müslümanlara karşı yaşanan terör olayını hatırlatarak şunları söyledi; “Buradan 16 bin 500 kilometre ileride Yeni Zellanda’da bir olay oldu. Hiçbir kabahati olmayan sadece ibadet etmek için giden 50 masum Müslüman kardeşimizi şehit ettiler. İçlerinde küçük bir çocuk İbrahim vardı. Eğer bir Hıristiyan olsaydı inanın şuan dünya ayakta geziyordu. 50 tane masum ve içinde 3 yaşında çocuğun olduğu Müslüman kardeşlerimiz şehit edildiğinde hiç kimsenin sesi çıkmadı. Başkan yardımcısı gönderdik. Bu terördür diye vurgulayan tek Sayın Cumhurbaşkanımız oldu. Tıp ki 15 Temmuzda yaptıklarını bence orada bunu yaptılar. Allah onlara fırsat vermeyecek. 1 Nisan’da inşallah Afyonkarahisar’dan olsun Türkiye’den olsun sayın cumhurbaşkanımıza güzel oylarla Cumhurbaşkanımızın arkasında olduğumuzu göstereceğiz.”

Hisar Gazetesi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı