• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Sancaktepe’ye en büyük hastane – Son Dakika Haberler

Sancaktepe’ye en büyük hastane – Son Dakika Haberler

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, seçim çalışmalarına Sancaktepe ve Beykoz’da devam etti. Yıldırım, ilk olarak Sancaktepe Yenidoğan Mahallesi’nde yapılacak olan 72 derslikli okulun temel atma törenine katıldı. Yıldırım yaptığı konuşmada “FETÖ eğitimi kullanarak yavrularımızın zihnini karıştırdı, onları zehirledi. Eğitimin kötü niyetli, karanlık emelleri olan insanların elinde nasıl bir silaha dönüştüğünü 15 […]

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, seçim çalışmalarına Sancaktepe ve Beykoz’da devam etti.
Yıldırım, ilk olarak Sancaktepe Yenidoğan Mahallesi’nde yapılacak olan 72 derslikli okulun temel atma törenine katıldı. Yıldırım yaptığı konuşmada “FETÖ eğitimi kullanarak yavrularımızın zihnini karıştırdı, onları zehirledi. Eğitimin kötü niyetli, karanlık emelleri olan insanların elinde nasıl bir silaha dönüştüğünü 15 Temmuz’da gördük” dedi.

BİNALİ İLE FİNALİ TAMAMLIYORUZ

Sancaktepe’deki Recep Tayyip Erdoğan Kongre Merkezi’nde STK temsilcileri ve kanaat önderleriyle de buluşan Yıldırım, ilçeye Türkiye’nin en büyük hastanesinin inşa edileceğini müjdeledi. Yıldırım şu bilgileri verdi: “4 bin 100 yataklı bir hastane kuracağız. Burada, 15 bin Sancaktepeli kardeşimize iş sağlanacak. Akıllı Şehir Yönetim Merkezi’ni Sancaktepe’ye kuracağız. Sancaktepe, Anadolu Yakası’nın belediye yönetim merkezi oluyor. Sancaktepe-Sultanbeyli metrosunu da yıldırım hızıyla bitireceğiz.”

Daha sonra Beykoz’a geçen Binali Yıldırım, AK Parti İlçe Başkanlığı önünde halka hitap etti. Yıldırım, “Yücel Çelikbilek, Beykoz’da, Murat Aydın Zeytinburnu’nda güzel hizmetler yaptı. O zaman daha çok çalışacağız, daha çok gönüllere gireceğiz” diye konuştu. Kalabalık içinden bir vatandaşın “Yolların kralı” şeklinde slogan atması üzerine Yıldırım, “Bir dakika. Orada dur. Yolların kralı olmaz, yolların kuralı olur. Yolları böldük, gönülleri birleştirdik. O zaman durmak yok, yola devam. Binali ile finali tamamlıyoruz” dedi.

HAYVANSEVERLERİ MUTLU EDECEK PROJE

Binali Yıldırım, sokak hayvanları için projelerini de açıkladı. Yıldırım’ın basın ofisinden yapılan açıklamaya göre, İstanbul’da 9 hayvan bakım merkezine destek için “Dostlar Atölyesi” adı altında 8 adet yeni bakım merkezi daha açılacak. Sokak hayvanlarına sağlık hizmeti vermek için araçlar tahsis edilecek ve Vetbüs adı verilen bu araçlar sokak sokak gezerek sorunlara olay yerinde müdahale edecek. Hem sahipli hem de sokak hayvanları için veri bankası oluşturulup aşılarının takibi yapılacak. Her mahallede hayvan sahiplerine hizmet edecek sağlık, eğitim ve etkileşim mekanlarının kurulması hedefleniyor. Bu merkezler sayesinde sokak hayvanlarına sıcak yuvalar sağlanacak. Ayrıca sokak hayvanlarının bakımı için hizmet verilecek. Vetnet adlı program ile sokak hayvanlarına ait veriler tek bir envanter altında toplanacak.

https://www.sabah.com.tr/ Sabah.com.tr internet sitesinden alınmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı