• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Sandıklı MYO’da mezuniyet coşkusu

Sandıklı MYO’da mezuniyet coşkusu

Törene Kaymakam Eflatun Can Tortop, Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Sandıklı MYO Müdürü Yrd. Doç. Dr. Koray Gürpınar, ilçe protokolü ve veliler katıldı. Belediye Başkanı Mustafa Çöl burada yaptığı konuşmada, “Bundan sonraki süreçte inşallah Sandıklı adına eğitimin çeşitli kademelerinde daha güzel ve daha çeşitli bölümler açarak ilçemizin eğitimine katkı sağlamak boynumuzun borcudur. Mezun olan öğrencilere […]

Törene Kaymakam Eflatun Can Tortop, Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Sandıklı MYO Müdürü Yrd. Doç. Dr. Koray Gürpınar, ilçe protokolü ve veliler katıldı. Belediye Başkanı Mustafa Çöl burada yaptığı konuşmada, “Bundan sonraki süreçte inşallah Sandıklı adına eğitimin çeşitli kademelerinde daha güzel ve daha çeşitli bölümler açarak ilçemizin eğitimine katkı sağlamak boynumuzun borcudur. Mezun olan öğrencilere iş hayatında ve eğitim hayatında başarı diliyorum. Anne ve babalara da bu kadar güzel gençleri yetiştirdikleri için canı gönülden teşekkür ediyorum. Yolunuz bahtınız açık olsun” dedi.


Kaymakam Eflatun Can Tortop, “Acı, tatlı hatıralar ile öğrencilerimizin hayatlarının kısa bir kesiti bugün burada sonlanıyor. Siz mezunlarımızın, okullarından aldıkları ışıkla, güvenle, millete ve bütün insanlığa hizmet edeceğini düşünüyorum. Diplomalarınız hayırlı olsun. Hayatınızın en değerli varlığı yavrularınızı bize gönderdiğinizden daha donanımlı ve bilgili, daha olgun ve kendine güvenen bir şekilde sizlere ve milletimize iade ediyoruz. Bugün bunun da mutluluğunu yaşıyoruz. Bugüne kadar gösterdiğiniz fedakârlıklar için hepinize teşekkürler. Dürüstlük ve etik değerler vazgeçilmez prensipleriniz arasında olmalı; bu duygularla sizleri bugünlere dek hazırlayıp karakter ve kapasitelerinizi bina eden hocalarımıza şükranlarımı sunuyorum. Hepinize geleceğe bakan güzel günler diliyorum. Allah ömrünüzü uzun kısmetinizi gür etsin” ifadelerini kullandı.


Konuşmaların ardından dereceyle mezun olanlara protokol tarafından plaket ve ödülleri verildi. Mezunlar kortej yürüyüşü sonrası kep fırlattı.

Hisar Gazetesi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı