• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Sandıklılılar düzenlenen gecede bir araya geldi

Sandıklılılar düzenlenen gecede bir araya geldi

Geceye Afyonkarahisar’ın Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Muratpaşa Kaymakamı Sedat Sırrı Arısoy, Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Bölüm Başkanı Mehmet Ali Eroğlu, Sandıklı Gönüllü Hanımlar Derneği üyeleri, Sandıklı yarenleri ile çok sayıda Sandıklılı katıldı. Sandıklı oyun havaları, sandıklı türküleri, manileri, özel gün ve gecelerin canlandırıldığı skeçler ile ikramların yapıldığı gecede bir konuşma yapan Dernek […]

Geceye Afyonkarahisar’ın Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Muratpaşa Kaymakamı Sedat Sırrı Arısoy, Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Bölüm Başkanı Mehmet Ali Eroğlu, Sandıklı Gönüllü Hanımlar Derneği üyeleri, Sandıklı yarenleri ile çok sayıda Sandıklılı katıldı.


Sandıklı oyun havaları, sandıklı türküleri, manileri, özel gün ve gecelerin canlandırıldığı skeçler ile ikramların yapıldığı gecede bir konuşma yapan Dernek Başkanı Hasan Demirbağ; “Bu güzel gecede bizleri yalnız bırakmadığınız için çok teşekkür ediyorum. Bu gibi organizasyonlar ekip ruhunun ön plana çıktığı müstesna günlerdir. Ben huzurlarınızda Sandıklılılar Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu üyelerimize, Sandıklı Belediye Başkanımız Mustafa Çöl’e Muratpaşa Kaymakamı Sedat Sırrı Arısoy’a, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’a, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’ye, Antalya Esnaf Odası Başkanı Adlıhan Dere’ye, Gönüllü Hanımlar Derneği’ne, Sandıklı Yarenlerimize, organizasyonda emeği geçen ismini sayamadığım tüm hemşerilerimize teşekkür ediyorum.” dedi.


Geceye katılan Sandıklı’lı hemşerilerimiz ve misafirler; “Çok güzel ve anlamlı bir gecede bizleri burada buluşturan, emeği geçenlere teşekkür ediyoruz. Kendimizi Sandıklı’da gibi htik, umarım bu gibi organizasyonlar artarak devam eder. Herkesin eline sağlık çok güzel bir geceydi.”  İfadelerine yer  verdiler.

Hisar Gazetesi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı