• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
“Seçim ittifakı söz konusu değildir”

“Seçim ittifakı söz konusu değildir”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) haftalık basın toplantısına İl Başkan Yardımcısı Mustafa Gün ve Gönül Ar Güngör, Merkez İlçe Başkanı Fahri Fevzi Kartal ve Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya katıldı. MHP’nin 51 il de kendi adayları ile seçime gireceklerini ve bu 51 il içerisinde de Afyonkarahisar’ın da yer aldığını söyleyen MHP Merkez İlçe Başkanı Fahri […]

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) haftalık basın toplantısına İl Başkan Yardımcısı Mustafa Gün ve Gönül Ar Güngör, Merkez İlçe Başkanı Fahri Fevzi Kartal ve Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya katıldı. MHP’nin 51 il de kendi adayları ile seçime gireceklerini ve bu 51 il içerisinde de Afyonkarahisar’ın da yer aldığını söyleyen MHP Merkez İlçe Başkanı Fahri Fevzi Kartal, İl genelinde 59 belediyenin tamamına talip olduklarını söyledi. MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin Afyonkarahisar’ı istediğini de belirten Kartal, “Geçtiğimiz Salı günü Milliyetçi Hareket Partisi grup toplantısında Sayın Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli beyefendi yerel seçimlerle ilgili tekrar bir açıklama yaptı. Büyükşehir olmayan 51 il de MHP yerel seçimlere kendi adaylarımız ile girecektir. Afyonkahisar’da bu 51 ilin içinde yer almaktadır.1 ay önce Sayın Genel Başkanımızı ziyaret ettiğimizde bizden Afyonkarahisar’ı istediğini söyledi. Bizde Genel Başkanımızın bu sözünü yere düşürmemek üzere MHP Afyonkarahisar teşkilatları olarak il genelinde merkez belediye başta olmak üzere 59 belediyenin 59’una da talibiz. Allahın izniyle 31 Mart akşamı da büyük bir zaferle çıkacağımıza inanıyoruz” dedi.


“SEÇİM İTTİFAKI SÖZ KONUSU DEĞİLDİR”


‘Afyonkarahisar merkezde seçim ittifakı olacak mı?’ dedikodularına da son noktayı koyan MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, “Afyonkarahisar merkezde AK Parti ile MHP arasında bir seçim ittifakı söz konusu değildir” dedi. Çetinkaya, “Büyükşehirler ve PKK’nın partisi olan yani HDP’nin kazanma şansı olan yerlerde MHP ile AK Parti yerel seçimlerde ittifak yapmaktadır. Bu da Afyon’da ittifak olacak mı? Asparagas söylentilerine sebep olmaktadır. Sayın Genel Başkanımızın da defalarca ifade ettiği gibi bizde tekraren kamuoyuna ısrarla duyuruyoruz. Afyonkarahisar merkezde AK Parti ile MHP arasında bir seçim ittifakı söz konusu değildir. Ve biz MHP olarak 31 Mart akşamı ipi göğüsleyen taraf olacağız” diye konuştu.


“KOCATEPEYİ CANLANDIRACAĞIZ”


Kocatepe (Büyükkalecik) Belediye Başkanı Mustafa Çıngırak ile birlikte önemli bir proje daha imza atacaklarını belirten Çetinkaya, hayata geçirecekleri proje ile Kocatape’nin canlanacağını söyledi. Çetinkaya, “Yapmış olduğumuz bir projeyi daha açıklamak istiyorum. Bu projenin içerisindeki en büyük veri kurtuluş panoramasıdır. Kocatepe’yi Türkiye’deki bütün insanların ziyaret edebileceği bir yer haline getirmek istiyoruz.  Bu projemizi de Kocatepe (Büyükkalecik) Belediye Başkanı Mustafa Çıngırak ile birlikte gerçekleştireceğiz” diye konuştu.


 


 

Hisar Gazetesi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı
Arabuluculuk ve tahkim uygulamaları eğitimi verecek

Arabuluculuk ve tahkim uygulamaları eğitimi verecek

Eylül 30, 2021, Arabuluculuk ve tahkim uygulamaları eğitimi verecek için yorumlar kapalı
Milletvekili Taytak’ın çabaları sonuç verdi  Sinanpaşa’ya KOSGEB Temsilciliği açılacak

Milletvekili Taytak’ın çabaları sonuç verdi Sinanpaşa’ya KOSGEB Temsilciliği açılacak

Eylül 30, 2021, Milletvekili Taytak’ın çabaları sonuç verdi Sinanpaşa’ya KOSGEB Temsilciliği açılacak için yorumlar kapalı
Uzun Çarşı esnafından  düzenlemeye tam destek    

Uzun Çarşı esnafından düzenlemeye tam destek    

Eylül 30, 2021, Uzun Çarşı esnafından düzenlemeye tam destek     için yorumlar kapalı
Balmahmut Köyü’nde şifalı bitki hasadı

Balmahmut Köyü’nde şifalı bitki hasadı

Eylül 30, 2021, Balmahmut Köyü’nde şifalı bitki hasadı için yorumlar kapalı
AK Parti’de kurucu üyeler bir araya geldi

AK Parti’de kurucu üyeler bir araya geldi

Eylül 30, 2021, AK Parti’de kurucu üyeler bir araya geldi için yorumlar kapalı