• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
SİZ DE HAKEM OLMAK İSTER MİSİNİZ? BU KURSU KAÇIRMAYIN

SİZ DE HAKEM OLMAK İSTER MİSİNİZ? BU KURSU KAÇIRMAYIN

Futbol hakem olmak isteyenler müjde. İl Hakem Kurulu, Nisan yada Mayıs tarihleri arasında futbol hakem kursu açacak. Kurs ücretsiz olacak. Müracaatlar İl Hakem Kurulu’na yapılacak.   Afyonkarahisar  İl Hakem Kurulu tarafından kentteki hakem sayısını artırmak, Zonguldak ve Türk futboluna yeni hakemler kazandırmak için Futbol Aday Hakem Kursu açılacak. 9 gün sürecek […]

Futbol hakem olmak isteyenler müjde. İl Hakem Kurulu, Nisan yada Mayıs tarihleri arasında futbol hakem kursu açacak. Kurs ücretsiz olacak. Müracaatlar İl Hakem Kurulu’na yapılacak.


 


Afyonkarahisar  İl Hakem Kurulu tarafından kentteki hakem sayısını artırmak, Zonguldak ve Türk futboluna yeni hakemler kazandırmak için Futbol Aday Hakem Kursu açılacak. 9 gün sürecek kurs tüm herkese ücretsiz olacak.


 


29 Mart-7Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek kursa 16 ila 30 yaş aralığındaki tüm herkes başvuru yapabilecek. İl Hakem Kurulu tarafından duyurusu yapılmaya başlanılan kursa ilginin bir hayli fazla olması bekleniyor.


 


Hakem kursuna katılacaklarda erkekler için en az 1,75, bayanlar için de 1,65 boy şartı var. Ayrıca adayların sabıka kaydının olmaması, boy ve kilo orantısıyla birlikte atletik bir yapıya sahip olmaları, sağlık yönünden hiçbir sorununun olmaması gerekiyor.


 


 


Bu kriterlere uygun adaylar, Gençlik Spor İl Müdürlüğü’ne ait Olimpik Sporcu Fabrikası’nda 9 gün boyunca eğitime tabi tutulacak. Futbol oyun kurallarıyla ilgili temel bilgilerin verileceği eğitimler  devam edecek.


 


Tüm bu eğitimlerin ardından yazılı sınav ile mülakatta başarılı olan kursiyerler, dosyaları Merkez Hakem Kurulu tarafından onaylandıktan sonra aday hakem unvanıyla amatör lig maçlarında görev almaya başlayacaklar. Bu arada 18 yaşından küçük adaylarda veli muvaffakatnamesi aranacak. Hisarspor

Hisar Gazetesi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı