• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Stadyum içler acısı!

Stadyum içler acısı!

Uzun yıllardır Afyon Belediyesinin himayesinde olan bakımı yapılmayan ve her geçen gün daha da kötü bir görünüme kavuşan Afyon Zafer Stadyumu, sporseverlerin tepkisine neden oldu. Sporseverler, yetkililere seslenerek Zafer stadyumunun bu görüntüyü hak etmediğini dile getirerek sitem etti. Afyon Zafer Stadyumu içler acısı görüntüsü birçok sporseverlerin tepkisine neden olmaya başladı. Uzun yıllardır binlerce sporcuya kapılarını […]

Uzun yıllardır Afyon Belediyesinin himayesinde olan bakımı yapılmayan ve her geçen gün daha da kötü bir görünüme kavuşan Afyon Zafer Stadyumu, sporseverlerin tepkisine neden oldu. Sporseverler, yetkililere seslenerek Zafer stadyumunun bu görüntüyü hak etmediğini dile getirerek sitem etti.

Afyon Zafer Stadyumu içler acısı görüntüsü birçok sporseverlerin tepkisine neden olmaya başladı. Uzun yıllardır binlerce sporcuya kapılarını açan ve önemli karşılaşmalara ev sahipliği yapan Zafer Stadyumu koltukları, protokol yerleri bakımsızlıktan adeta çürümeye başladı. Bazı Afyonspor taraftarı bu kötü görüntülere tepki göstererek fotoğraflar ise acı tabloyu ortaya koydu.  Yedek kulübeleri, şeref tribününde bulunan koltuklar ve tuvaletlerin kullanılamaz halde olması gibi görüntüler taraftarın sitemine neden oldu.

 BAŞKA STADYUMLARA ÖZENİR OLDUK

Bakımsızlıktan dolayı her geçen gün stadyumdaki durumun daha da kötüye gitmesiyle birlikte duruma tepki gösteren sporseverler, “İlimizde sadece bir stadyum var. Bir sezonda binlerce sporcu bu sahada futbol oynarken binlerce sporsever müsabakaları izlemeye geliyor. Ne yazık ki bakım yapılmayan stadyumdaki son durumun içler acısı olduğunu gördük. Bizler bırakın modern stadyum beklemeyi bakımlarımızı dahi yapamıyoruz. Çevre illere yapılan stadyumlara özenir ve imrenir duruma geldik”dediler. Özellikle protokol üyelerinin bulunduğu locaların girişlerinde örümcek ağı ve pis olması dikkatlerden kaçmaz iken, Afyonspor Protokolü ve özel localarını bulunan kişilerin yetkililerin, duruma el atmalarını ivedilikle bekliyorlar.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı