• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Taraftarlar tepkili

Taraftarlar tepkili

  TFF 1.lig 16. Haftasında evinde Teftiş Elazığspor’a farklı yenilen Afjet Afyonspor’a tepkiler gelmeye başladı.   TFF 1.lig 16. Haftasında evinde Teftiş Elazığspor’a farklı yenilen Afjet Afyonspor’a tepkiler gelmeye başladı. M aç sonunda alınan farklı mağlubiyet sonrasında taraftarlar soysal medya üzerinde tepkilerini dile getirdi işte sosyal medyadan yapılan tepki””Seneler boyunca mor beyaz formayla iyi günler […]

 

TFF 1.lig 16. Haftasında evinde Teftiş Elazığspor’a farklı yenilen Afjet Afyonspor’a tepkiler gelmeye başladı.

 

TFF 1.lig 16. Haftasında evinde Teftiş Elazığspor’a farklı yenilen Afjet Afyonspor’a tepkiler gelmeye başladı. M aç sonunda alınan farklı mağlubiyet sonrasında taraftarlar soysal medya üzerinde tepkilerini dile getirdi işte sosyal medyadan yapılan tepki””Seneler boyunca mor beyaz formayla iyi günler de geçirdik, kötü günlerden de geçtik. Tarifsiz zaferler de yaşadık, cehennemlere de girdik çıktık. Amatör kümelerden, şampiyonluk maçlarına kadar her şeyi yaşadık, her şeyi gördük.Ancak bugün gelinen noktada; Hiç şahit olmadığımız bir halde kendisine emanet edilen o kutsal formaya sahip çıkmayan ruhsuzlar topluluğuyla karşı karşıyayız.

BEYLER; biz bu takımın fark yediğine çok şahit olduk. Lakin ter döken topçuyu her zaman bağrımıza bastık. Bugün ise sahada gördüğümüz şey; Azim, istek, heves yerine yılgınlık, bitkinlik ve ruhsuzluktur. Puan, galibiyet, şampiyonluk yada kupa sadece iyi gün seyircisinin işidir.

RUH İSTİYORUZ BİZ.

Nasıl ki bugüne kadar skor tabelasına bakmadan her maç sonunda takımı tribüne çağırarak sahip çıktıysak, bugün de saha içinde lakayıt ve gevşekçe hareket eden herkesi nargile başında ziyaret etmeyi biliriz. Ancak o zaman marpuçlarla şehri terk etmek için 90 dakikanız bile olmaz.

Basiretsiz karar ve tercihleriyle kulüp yönetiminin en tepesinden, ruhunu kafe köşelerinde bırakan topçusuna kadar istisnasız herkes ihanetin sahibidir. Çünkü, ortada ki tablo emanete ihanet etmekten başka bir şey değildir. Armanın gerçek sahibi olarak bildiriyoruz ki; grubumuzun tribünlerden çekilmesiyle meydanı boş bıraktığımızı düşünen her kim varsa şansını denemekte özgürdür. 91. dakikada beklemediğiniz yerdeyiz. Hamza Yılmaz

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı