• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Tekinsoy “Para Kullanımı” konularını anlattı

Tekinsoy “Para Kullanımı” konularını anlattı

Finansal okuryazarlık eğitiminde para kullanımını Pelin Narin Tekinsoy anlattı. Esnaf ve Sanatkârların pandemi döneminde yaşadığı zorlukların üstesinden gelmelerine ve yeni normalleşme sürecinde adaptasyonlarına yardımcı olmak amacıyla 3 büyük kuruluş güç birliğine gitti. Türkiye Esnaf ve Sanatkârları Konfederasyonu, İstanbul Arel Üniversitesi ve Uluslararası Diplomatlar Birliği ( DMW ) İştiraki DMW Eğitim ve Danışmanlık AŞ. Tarafından organize […]

Finansal okuryazarlık eğitiminde para kullanımını Pelin Narin Tekinsoy anlattı. Esnaf ve Sanatkârların pandemi döneminde yaşadığı zorlukların üstesinden gelmelerine ve yeni normalleşme sürecinde adaptasyonlarına yardımcı olmak amacıyla 3 büyük kuruluş güç birliğine gitti.
Türkiye Esnaf ve Sanatkârları Konfederasyonu, İstanbul Arel Üniversitesi ve Uluslararası Diplomatlar Birliği ( DMW ) İştiraki DMW Eğitim ve Danışmanlık AŞ. Tarafından organize edilen esnaf ve sanatkârlara yönelik ücretsiz Finansal Okuryazarlık Eğitim programının ilki gerçekleşti. Programda Para Koçluğu kitabının yazarı, Profesyonel Para Koçu Pelin Narin Tekinsoy “Para Kullanımı” konularını anlattı.
Ülkemizdeki esnaf ve sanatkârların uluslararası standartta iş geliştirmeleri, pandeminin getirdiği zorlukları hızla aşmaları, teknolojiye uyum sağlamaları ve yeni normalleşme sürecine adapte olmaları için TESK, İstanbul Arel Üniversitesi ve DMW işbirliği protokolü imzalayarak ücretsiz çevrimiçi Finansal Okuryazarlık Eğitimi verilmesini planladılar. Programın ilki 22 Ağustos 2021 Pazar günü gerçekleşti. Uzaktan bağlantı yolu ile tüm TESK mensubu esnaf ve sanatkârlara yönelik düzenlenen eğitimde Para Koçluğu kitabının Yazarı, Profesyonel Para Koçu Pelin Narin Tekinsoy para kullanımı, para ile olan ilişkiler, paraya yüklenen anlamlar, doğru kredi kartı kullanımı, kişinin kendini tanıması ve öfke kontrolü konularını katılımcılara aktardı.
Finansal Okuryazarlık Eğitimi 22 Ağustos 2021 Pazar günü başladı. Eğitim bir yıl süre ile her ay bir gün olarak düzenlenecek. Katılımcılar başvurularını DMW Danışmanlık’ın internet sitesi üzerinden yapabilecek. Programda Para Koçluğu kitabının yazarı, Profesyonel Para Koçu Pelin Narin Tekinsoy katılımcılara şu konu başlıklarını aktarıyor; Paranın kişiler için tanımı ve gerçek tanımı, paranın kullanım araçları, kredi kartı kullanımı, para kullanımında duyguların etkisi, para kullanma profilleri, kişinin kendini tanıması, öfke kontrol yöntemleri. Program sonunda tüm gün katılım sağlayanlara katılımcı belgesi verilecektir. Katılım Belgesi İstanbul Arel Üniversitesi, Uluslararası Diplomatlar Birliği, Türkiye Esnaf ve Sanatkârlar Konfederasyonu imzalı olarak tüm gün katılım sağlayan başvuru sahiplerine gönderilecektir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı
Arabuluculuk ve tahkim uygulamaları eğitimi verecek

Arabuluculuk ve tahkim uygulamaları eğitimi verecek

Eylül 30, 2021, Arabuluculuk ve tahkim uygulamaları eğitimi verecek için yorumlar kapalı
Milletvekili Taytak’ın çabaları sonuç verdi  Sinanpaşa’ya KOSGEB Temsilciliği açılacak

Milletvekili Taytak’ın çabaları sonuç verdi Sinanpaşa’ya KOSGEB Temsilciliği açılacak

Eylül 30, 2021, Milletvekili Taytak’ın çabaları sonuç verdi Sinanpaşa’ya KOSGEB Temsilciliği açılacak için yorumlar kapalı
Uzun Çarşı esnafından  düzenlemeye tam destek    

Uzun Çarşı esnafından düzenlemeye tam destek    

Eylül 30, 2021, Uzun Çarşı esnafından düzenlemeye tam destek     için yorumlar kapalı
Balmahmut Köyü’nde şifalı bitki hasadı

Balmahmut Köyü’nde şifalı bitki hasadı

Eylül 30, 2021, Balmahmut Köyü’nde şifalı bitki hasadı için yorumlar kapalı
AK Parti’de kurucu üyeler bir araya geldi

AK Parti’de kurucu üyeler bir araya geldi

Eylül 30, 2021, AK Parti’de kurucu üyeler bir araya geldi için yorumlar kapalı