• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
TEKNOFEST için Modern Sanayi Sitemizde yer tahsisine hazırız

TEKNOFEST için Modern Sanayi Sitemizde yer tahsisine hazırız

Afyonkarahisar Modern Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Hakan Dilek “Modern Sanayi Sitemiz Son 50 yılda yapılan büyük yatırımlardan bir tanesi. Ayrıca Bölgenin en büyük Modern Sanayi Sitesi adayıyız. TEKNOFEST İlimizde yapılırsa Modern Sanayi Sitemizde yer tahsisine hazırız” Dilek; “Afyonkarahisar olarak sanayide, teknolojide ve büyük organizasyonlarda olmamız şehrimizin ekonomisi ve tanıtımı için büyük önem arz […]

Afyonkarahisar Modern Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Hakan Dilek “Modern Sanayi Sitemiz Son 50 yılda yapılan büyük yatırımlardan bir tanesi. Ayrıca Bölgenin en büyük Modern Sanayi Sitesi adayıyız. TEKNOFEST İlimizde yapılırsa Modern Sanayi Sitemizde yer tahsisine hazırız”


Dilek; “Afyonkarahisar olarak sanayide, teknolojide ve büyük organizasyonlarda olmamız şehrimizin ekonomisi ve tanıtımı için büyük önem arz etmektedir. Çünkü şehrimiz kavşak noktasında yer alıyor ve aranılan tüm ham madde mevcut. İstanbul ve Ankara’ya yakın bir şehiriz. Maden, turizm, sanayi kentiyiz, bunun yanında neden büyük organizasyonlara ev sahipliği yapmayalım ki” diye konuştu.
MODERN SANAYİ SİTEMİZDE TÜM OLANAKLAR MEVCUT
“Türkiye her geçen gün ekonomisini güçlendiren bir ülke” diyerek sözlerine sürdüren Dilek; “İnşallah 2023 yılında Türkiye Dünya’da en büyük ilk 10 ekonomi arasında yer alacak ve çıtasını daha da yükseltecek. Tabi Şehrimiz de Türkiye’nin artan bu ivmeden nasibini almak için mücadele edecek. Biz Modern Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Yönetim Kurulu Üyeleri olarak 2022 yılında yapılacak olan Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali’nin (TEKNOFEST) Büyük Taarruz ‘un 100. yılında yapılmasını içtenlikle istiyoruz ve destekliyoruz. Bu kapsamda TEKNOFEST için Modern Sanayi Sitemizde, festivalin düzenlenmesi için alan tahsis etmekten onur duyarız. Alanımız da bulunan 382 dükkanımız devletimizin, milletimizin ve festivale katılacak olan tüm vatandaşlarımızın hizmetine açmaktan gurur duyarız. Biliyorsunuz Modern Sanayi Sitemiz toplam 200 Bin Metrekare alana sahip. 53 Bin 200 metrekare kapalı alanı bulunuyor. 25 metre yol genişliğimiz, 9 metre dükkanlarımızın yüksekliği, yeşil alanı ve yollarıyla TEKNOFEST’in Modern Sanayi Sitemizde yapılması için tüm olanaklar mevcut.”


BÜTÜN İMKÂNLARIMIZI SEFERBER ETMEYE HAZIRIZ
Dilek sözlerine şöyle devam etti; “Geçtiğimiz günlerde Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde (TBMM) grubu olan iktidar ve muhalefet partilerinin İl Başkanları ortak bir noktada buluşarak, 2022 yılında yapılacak olan Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali’nin (TEKNOFEST) Büyük Taarruz ‘un 100. yılında Afyonkarahisar’da yapılmasını istedi. Sayın Valimiz Gökmen Çiçek başta olmak üzere, Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’e İl Genel Meclis Başkanımız Burhanettin Çoban’a ve siyasi parti il başkanlarımıza bu düşüncelerinden dolayı teşekkür ederim. Bizde bu organizasyonun Zaferin 100. Yılında, Zaferin şehri Afyonkarahisar’da olmasının önemli olduğunu düşünüyoruz. Bizim orada en küçük dükkânımız 100 metrekare, 200, 300, 400 metrekarelik dükkanlarımız da mevcut. Bu alanımızı TEKNOFEST için kullanmaya hazırız. Teknoloji gibi tüm envanterimizi TEKNOFEST için değerlendirmeye hazırız. Ayrıca, tedarik zincirlerimizi, lojistik planlamalarımızı ve verimlilik modellerimizi paylaşmaya hazırız. Geleceğin büyük Türkiye’sine Afyonkarahisar’ı hazırlamak, şehrimiz için atılacak her adımda ve yapılacak olan bütün çalışmalara Modern Sanayi Sitemizin kapılarını açmaya hazırız.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı
Arabuluculuk ve tahkim uygulamaları eğitimi verecek

Arabuluculuk ve tahkim uygulamaları eğitimi verecek

Eylül 30, 2021, Arabuluculuk ve tahkim uygulamaları eğitimi verecek için yorumlar kapalı
Milletvekili Taytak’ın çabaları sonuç verdi  Sinanpaşa’ya KOSGEB Temsilciliği açılacak

Milletvekili Taytak’ın çabaları sonuç verdi Sinanpaşa’ya KOSGEB Temsilciliği açılacak

Eylül 30, 2021, Milletvekili Taytak’ın çabaları sonuç verdi Sinanpaşa’ya KOSGEB Temsilciliği açılacak için yorumlar kapalı
Uzun Çarşı esnafından  düzenlemeye tam destek    

Uzun Çarşı esnafından düzenlemeye tam destek    

Eylül 30, 2021, Uzun Çarşı esnafından düzenlemeye tam destek     için yorumlar kapalı
Balmahmut Köyü’nde şifalı bitki hasadı

Balmahmut Köyü’nde şifalı bitki hasadı

Eylül 30, 2021, Balmahmut Köyü’nde şifalı bitki hasadı için yorumlar kapalı
AK Parti’de kurucu üyeler bir araya geldi

AK Parti’de kurucu üyeler bir araya geldi

Eylül 30, 2021, AK Parti’de kurucu üyeler bir araya geldi için yorumlar kapalı