• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
TURİZMİN KALBİ AFYON’DA ATTI

TURİZMİN KALBİ AFYON’DA ATTI

2 ile 5 Nisan 2021 tarihleri arasında “Turizmin Kalbi Gizemli Şehir Afyon’da Atıyor “sloganıyla tanıtım gezisi yapıldı. Tanıtım gezisine Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek, Ak Parti Milletvekilleri Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ve ekibi, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hüsnü Serteser, AKÜ Rektörü Mehmet Karakaş, İl Kültür Turizm Müdürü Mehmet Tanır […]

2 ile 5 Nisan 2021 tarihleri arasında “Turizmin Kalbi Gizemli Şehir Afyon’da Atıyor “sloganıyla tanıtım gezisi yapıldı.

Tanıtım gezisine Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek, Ak Parti Milletvekilleri Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ve ekibi, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hüsnü Serteser, AKÜ Rektörü Mehmet Karakaş, İl Kültür Turizm Müdürü Mehmet Tanır ve ekibi katıldı.

“İLİMİZİN BİR TURİZM KENTİ OLDUĞU KANITLANDI”

TÜRSAB Dumlupınar BTK yönetimi “Tüm vatandaşların sahip çıktığı  bu organizasyonda, otelcisinden acentasına muhtarından Vesile Teyzesine kadar göstermiş oldukları misafirperverlik ve sıcak kanlılıkla ilimizin bir turizm kenti olduğu kanıtlandı. Seyahat acentalarımız Afyon bölgesini tarihi ve turistik olarak çok daha iyi tanıdıklarını belirttiler. Yapılan tanıtım gezisine katılan Türkiye çapındaki turizm acenteleri bugün itibariyle tur programlarınına afyon bölgesini de ekleyip sosyal medyada tanıtımlarını yapmaya başladılar. 2-5 nisan tarihinde yapılan afyon tanıtım gezisi tüm ulusal basın ve turizm medyasında yerini aldı. Memleketimiz için yaptığımız ve bundan sonrası için yapacağımız tüm çalışmaları şehrimize, milletimize, ülkemize hayırlı olmasını dileriz.Bu tanıtım çerçevesinde emeği geçen en alt kademeden en üst kademeye kadar bütün hemşerilerimize teşekkür ediyoruz. Bu kıvılcımın artık bir meşaleye dönüşeceğini, şehrimizdeki güzelliklerin ,gizemin, tarihin, hakikatin açığa çıkacağı bir başlangıç olduğunu düşünüyoruz.Yapılan çalışmaların tüm insanlığa hayır getirmesini temenni ediyoruz” ifadeleri kullanıldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı