• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Ülkü Ocakları’ndan örnek proje

Ülkü Ocakları’ndan örnek proje

Ülkü Ocakları Afyonkarahisar İl Başkanlığı ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Kent Bilimci Fatih Çetinkaya örnek projeye imza attı. ÇETİKAYA VE BAYRAM’DA PROJEDE YER ALDI Hz. Ömer’in; “Dağlara Buğdaylar Serpin Müslüman Ülkede Kuşlar Aç Demesinler” sözlerinden yola çıkan Ülkü Ocakları Afyonkarahisar İl Teşkilatına mensup gençler atık pet şişeleri […]

Ülkü Ocakları Afyonkarahisar İl Başkanlığı ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Kent Bilimci Fatih Çetinkaya örnek projeye imza attı.


ÇETİKAYA VE BAYRAM’DA PROJEDE YER ALDI


Hz. Ömer’in; “Dağlara Buğdaylar Serpin Müslüman Ülkede Kuşlar Aç Demesinler” sözlerinden yola çıkan Ülkü Ocakları Afyonkarahisar İl Teşkilatına mensup gençler atık pet şişeleri değerlendirerek akıllı yemlik haline getirdiler ve kuşların yoğun olduğu şehrin 100 noktasına hazırlanan yemlikleri astılar.


MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya ve Ülkü Ocakları Afyonkarahisar İl Başkanı Timur Bayram da Ülkü Ocaklarına mensup gençlerle birlikte ağaçlara yemlikleri astılar.


SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİMİZ DEVAM EDECEK


Belirli aralıklarla sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştirdiklerini kaydeden Ülkü Ocakları Afyonkarahisar İl Başkanı Timur Bayram, “Ülkü Ocakları mensubu genç arkadaşlarımız ve Belediye Başkan Adayımız Fatih Çatinkaya ile birlikte arkadaşlarımızın plastik atıklardan yaptığı kuş yemliklerini şehrimizde belirlediğimiz 100 ayrı noktaya astık. Buna benzer sosyal sorumluluk projelerimiz devam edecek.” dedi.


İYİLİK PROJESİNE ARACI OLDUK


MHP Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya ise, “Ülkü Ocaklarımıza mensup genç arkadaşlarımızla birlikte önemli bir sosyal sorumluluk projesini yerine getirdik. İnsanlar dışında dünyada birçok canlının yaşadığını unutmamalıyız. Soğuk kış günlerinde sadece kuşlar değil doğadaki tüm canlılara yardım etmek insanlığın getirdiği en önemli görevlerden biridir. İnsan ya da doğadaki canlılara yapılan iyiliklere aracı olmak kadar güzel bir duygu yok. Projede emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.


VATANDAŞ TAKDİR ETTİ


Ülkü Ocaklarına mensup gençlerle birlikte ağaçlara kuş yemliği asan Fatih Çetinkaya’yı gören Afyonkarahisarlılar ise seçim çalışmaları dışında sosyal sorumluluk projelerine verdiği desteklerden dolayı Çetinkaya ve Ülkü Ocakları mensubu gençleri takdir ettiler.

Hisar Gazetesi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı