• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
“Üretken belediyeciliği yaşatacağız”

“Üretken belediyeciliği yaşatacağız”

Ziyaretlerinden dolayı Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Mustafa Türker ve ilçe teşkilatına teşekkür eden MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, “Girdiğimiz her işyerinde, gezdiğimiz her mekanda vatandaşlarımızın adaylarımıza ve partimize yoğun teveccühü ile karşılaşıyoruz. Bu, MHP’nin Bolvadin’de dimdik ayakta olduğunun bir göstergesidir. MHP olarak Bolvadin’i layık olduğu yere getireceğimizi ve MHP’nin yerel yönetimlerde ne kadar […]

Ziyaretlerinden dolayı Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Mustafa Türker ve ilçe teşkilatına teşekkür eden MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, “Girdiğimiz her işyerinde, gezdiğimiz her mekanda vatandaşlarımızın adaylarımıza ve partimize yoğun teveccühü ile karşılaşıyoruz. Bu, MHP’nin Bolvadin’de dimdik ayakta olduğunun bir göstergesidir. MHP olarak Bolvadin’i layık olduğu yere getireceğimizi ve MHP’nin yerel yönetimlerde ne kadar başarılı olduğunu milletimize anlatmak, bunu 31 Mart’ta Bolvadin’i kazanarak milletimize göstermek istiyoruz” ifadelerini kullandı.


“BOLVADİN ÜRETKEN BELEDİYECİLİK İLE TANIŞACAK”

Bolvadin’i MHP’nin üretken belediyeciliği ile tanıştıracaklarını savunan Taytak, “MHP’nin Üretken Belediyecilik anlayışının Türk siyasetinde müstesna bir yeri vardır. MHP’nin gerek Büyükşehirlerde, gerekse İl ve İlçe belediye başkanlarımızın çalışmalarına bakacak olursak hizmet ve halkla kucaklaşmanın ne kadar yüksek olduğunu ve kamuoyunda, halk nezdinde devamlılığı kabullenilmiş olduğunu görmek mümkündür ”dedi.


“BOLVADİN BELEDİYESİ MHP’Lİ OLACAK”

MHP’nin belediyecilik anlayışında dayanışmanın olduğunu belirten Taytak, MHP’nin insana hizmet odaklı belediyecilik anlayışının farkını herkesin görebileceğini ifade ederek şunları söyledi:

“Bolvadin’de halkımız bizlere teveccüh gösterdiği taktirde; yerel hizmetlerin zamanında, hızlı, ekonomik ve adil bir şekilde sunulduğu, çevreye duyarlı ve mimari estetiğe önem veren, doğal, tarihi ve kültürel mirasın korunduğu, her türlü afete hazırlıklı, yeterli yeşil, sosyal ve spor donatılarının sağlandığı, yoksul ve dezavantajlı kesimlerin gözetildiği, yerel yönetimin etkin gücünü en üretken bir şekilde kullanarak Bolvadin ilçemizin çağdaş, yaşanabilir ve sürdürülebilir bir ilçe vizyonuna ulaşmasını en ücra köşedeki vatandaşımız ile iletişim halinde olan, vatandaş memnuniyetini ve hayat kalitesinin yükseltilmesini ülkü edinen hizmet anlayışıyla yerel yönetimine talibiz. Allah’ın izniyle Milliyetçi Hareket Partisi olarak hedefimiz Bolvadin Belediyesini kazanıp halkımızı MHP’nin üstün hizmet kalitesiyle tanıştırmak ve hizmet kalitesini artırmak olacak.” dedi.

Hisar Gazetesi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı