• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
UTF Kulübe’nden Başkan Çöl’e ziyaret

UTF Kulübe’nden Başkan Çöl’e ziyaret

  Afyon Kocatepe Üniversitesinin en büyük öğrenci kulübü olan Uluslararası Ticaret ve Finansman (UTF) Kulübü akademik danışmanı Dr. Öğretim Üyesi Fikret Yaman ve kulüp proje ortağı Tugay Çetinkaya Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl’ü makamında ziyaret ettiler.   Yaman, Başkan Mustafa Çöl’e kulüp ve faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Başkan Çöl’ün Sandıklı için yapmış olduğu hizmetleri yakından […]

 

Afyon Kocatepe Üniversitesinin en büyük öğrenci kulübü olan Uluslararası Ticaret ve Finansman (UTF) Kulübü akademik danışmanı Dr. Öğretim Üyesi Fikret Yaman ve kulüp proje ortağı Tugay Çetinkaya Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl’ü makamında ziyaret ettiler.

 

Yaman, Başkan Mustafa Çöl’e kulüp ve faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Başkan Çöl’ün Sandıklı için yapmış olduğu hizmetleri yakından takip ettiklerini belirten Yaman başkanın kültürel olarak ilçenin tanıtımında katkılarının büyük olduğunu ifade etti. Proje ortağı Tugay Çetinkaya ise Başkan Çöl’ün projelerini takdir ettiklerini söyleyerek, bilgi birikimlerini öğrencilerle de paylaşması İçin düzenlenecek kariyer söyleşilerine davet etti.

Yaman ve Çetinkaya Başkan Çöl’e kulüp atkısını hediye ederek Sandıklı’nın kültürel tanıtımında önemli olan “Yaren Gecesi” için öğrencileri misafir eden ve göstermiş oldukları misafirperverlikten dolayı Başkan Mustafa Çöl’e teşekkür ettiler.

Başkan Mustafa Çöl ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Afyon Kocatepe Üniversitesine, değerli hocalarımıza bu nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum. Eğitim camiasından gelen bir eğitimci olarak gelecek nesillerimizi emanet edeceğimiz öğrenci kardeşlerimize bir katkımız oldu ise ne mutlu bize. İnşallah kariyer söyleşilerine de katılıp birikimlerimizi genç kardeşlerimize aktarmaktan mutluluk duyacağız” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı