• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Vali Tutulmaz, Hestourex 2019 Fuarı’nın açılışına katıldı

Vali Tutulmaz, Hestourex 2019 Fuarı’nın açılışına katıldı

Sağlık turizmi, spor turizmi ve alternatif turizm alanlarında sektör profesyonellerini bir araya getiren en geniş ve kapsamlı uluslararası iş geliştirme platformu olan ve Cumhurbaşkanlığının himayelerinde bu yıl üçüncüsü düzenlenen HESTOUREX 2019 Fuarı Spor Turizmi temasıyla kapılarını ziyaretçilerine açtı. ANFAŞ Expo Center’de düzenlenen, Dünya Sağlık, Spor, Alternatif Turizm Kongresi ve Sergisi’nin (HESTOUREX 2019) açılış törenine […]

Sağlık turizmi, spor turizmi ve alternatif turizm alanlarında sektör profesyonellerini bir araya getiren en geniş ve kapsamlı uluslararası iş geliştirme platformu olan ve Cumhurbaşkanlığının himayelerinde bu yıl üçüncüsü düzenlenen HESTOUREX 2019 Fuarı Spor Turizmi temasıyla kapılarını ziyaretçilerine açtı. ANFAŞ Expo Center’de düzenlenen, Dünya Sağlık, Spor, Alternatif Turizm Kongresi ve Sergisi’nin (HESTOUREX 2019) açılış törenine Vali Mustafa Tutulmaz ile Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, milletvekilleri, il protokolü,  yurtiçinden ve yurt dışından çok sayıda turizm ve spor temsilcisi katıldı. Organizasyonun gerek ülke, gerekse dünya turizmi için çok önemli görüşmelere, iş kontratlarına imza atılmasına imkân sağladığını aktaran Vali Mustafa Tutulmaz, fuarın, Türkiye’nin sosyal, coğrafi, tarihi ve kültürel değerlerini dünyaya tanıtmak, bu vesileyle de turizmdeki ağırlıklarını artırabilmek maksadıyla önemli bir kapı açtığını bildirdi.


Afyon’u ziyaretçilere anlattı


Fuarda açılan stantlarda Türkiye’nin sportif altyapısı ve başarısı ziyaretçilere sunuldu. Vali Mustafa Tutulmaz ile Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu açılış kurdelesini kestikten sonra Fuara katılan firmaları, federasyonlar ve kurumların stantlarını gezdi. Fuarda Afyonkarahisar’ın termal, spor ve alternatif turizm olanakları da ziyaretçilere anlatıldı. Açılan stantta termal otel temsilcileri, MXGP temsilcileri, Zafer Kalkınma Ajansı Temsilcileri Afyonkarahisar hakkında bilgiler verdiler. Vali Mustafa Tutulmaz ve MXGP temsilcileri Bakan Kasapoğlu’na 6-8 Eylül 2019 tarihleri arasında Afyon’da yapılacak Dünya Motorkros Şampiyonası’nın 17.’nci ayağı, Avrupa Şampiyonası ve Dünya Kadınlar Şampiyonası’nın Final yarışları hakkında da bilgiler verdi. Stantlarda ayrıca ilimizin tanıtımı için hazırlanan visit.afyon web sayfası mobil uygulaması ve sosyal medya hesaplarının tanıtımı için yapılan totemlerde yer aldı. Fuarda MXGP sporcuları Bakan Kasapoğlu ve ziyaretçilere gösteriler sundu. 4-7 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek Fuarda birçok spor ve turizm paneli binlerce ikili görüşme gerçekleşecek. Fuarın 20 Milyar Liralık ekonomik işbirliğine vesile olması bekleniyor.

Hisar Gazetesi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı