• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Yalçın: “Okullarımızda gereken hijyen tedbirler alındı”

Yalçın: “Okullarımızda gereken hijyen tedbirler alındı”

Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın; “Köy okullarında yüz yüze eğitimin başladığını söyleyerek velilere seslendi, “Müsterih olun” çağrısında bulundu. 15 Şubat Pazartesi itibariyle köy okullarında yüz yüze eğitimin başladığını söyleyen Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, “2020-2021 eğitim öğretim yılı 2. Dönemi yüz yüze eğitime başlayan köy okullarımızdan Sadıkbey Ortaokulu, Sadıkbey İlkokulu ve […]

Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın; “Köy okullarında yüz yüze eğitimin başladığını söyleyerek velilere seslendi, “Müsterih olun” çağrısında bulundu.

15 Şubat Pazartesi itibariyle köy okullarında yüz yüze eğitimin başladığını söyleyen Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, “2020-2021 eğitim öğretim yılı 2. Dönemi yüz yüze eğitime başlayan köy okullarımızdan Sadıkbey Ortaokulu, Sadıkbey İlkokulu ve Erkmen TOKİ Nurullah Oymak İlkokullarında öğretmen ve öğrencilerimizle bir araya geldim. Uzun bir aradan sonra öğrencilerimizi okullarımızda sınıflarımızda görmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Öğrencilerimizi sınıflarında görmeyi, seslerini duymayı özledik. En kısa sürede tüm öğrencilerimizin okullarda yüz yüze eğitime başlamalarını heyecanla bekliyoruz. Bunun için hep birlikte aldığımız tedbirlere uymaya devam edeceğiz. Hep beraber maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyarak bu salgının üstesinden geleceğiz” şeklinde konuştu.

“Velilerimiz müsterih olsunlar”

Okullarda gereken hijyen tedbirlerinin alındığı bilgisini aktaran Yalçın, “Tüm okullarımızda gereken hijyen tedbirler alındı. Velilerimiz müsterih olsunlar. Zor pandemi günlerinde öğretmenlerimiz vefa gruplarında ve filyasyon ekiplerinde özveriyle görev yaptılar ve bir yandan uzaktan eğitimi sürdürdüler. Hepsine de teşekkür ediyorum” diye değerlendirmede bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı