• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Yatırımlara sıkı takip

Yatırımlara sıkı takip

Eski Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Belediye Başkan adayı Mehmet Zeybek’inde aralarında bulunduğu Afyonkarahisar heyeti ile birlikte Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy ile Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu makamında ziyaret ederek ilimizde devam eden yatırımlar hakkında bilgi alındı.   Eski Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. […]

Eski Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Belediye Başkan adayı Mehmet Zeybek’inde aralarında bulunduğu Afyonkarahisar heyeti ile birlikte Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy ile Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu makamında ziyaret ederek ilimizde devam eden yatırımlar hakkında bilgi alındı.

 

Eski Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Milletvekilleri Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek ve TMF İdari As Başkanı Mahmut Nedim Akülke, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy ile Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu makamında ziyaret ederek ilimizde yapılan ve yapılması planlanan yatırımlar hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

Vali Mustafa Tutulmaz, Eski Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu ve Milletvekillerimiz ilk olarak Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy’u makamında ziyaret ederek ilimizde yapımı devam eden ve yapılması planlanan yatırımlar hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulundular. Ziyaret sırasında başta Müze inşaatı olmak üzere bakanlığımızca ilimizde devam eden yatırımlar hakkında detaylı olarak bilgiler verildi.

Vali Mustafa Tutulmaz, Eski Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu ve Milletvekilleri daha sonra Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu makamında ziyaret etti. Haberi 2. Sayfada

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı